999 rezultate për

paolo

Nëse Napoli humbet sot, Juventus shpallet kampion Fitorja e Juventusit kundër Milanit po afron bardhezinjtë me titullin e tetë radhazi. Skuadra e Alegrit e gdhin me 21 pi
Luftë mes Forcave Speciale dhe banditëve, vriten 11 persona (VIDEO) Forcat Speciale të policisë së Sao Paolos kanë arritur të shkatërrojnë një grup grabitësish të bankomateve në qytet duke
Presidenti i Milanit zbulon të ardhmen e klubit nëse sigurojnë Championsin Milani ka si synim kryesor këtë sezon të përfundojë sezonin në 4 vendet e para për tju garantuar atyre pjesmarjen në Lig
Jo racizmit: "San Paolo" është i gjithi Koulibaly (FOTO LAM) Fëmijë dhe të rritur, burra e gra, italianë dhe të të huaj. Nuk ka rëndësi cilët janë dhe nga vijnë, sepse në stadium
Policia ndalon hyrjen në Itali të huliganit që dogji flamurin shqiptar (VIDEO) Sot në 21:00 Napoli do të kërkojë fitoren ndaj Cervena Zvezdës në ‘’San Paolo’’ për të mbajtur gjallë shpresat për kuali
Juventus dhe United gati të "trondisin" futbollin me këtë shkëmbim Juventus dhe Manchester UNited raportohet se po përgatitet për një shkëmbim të madh që do të trondisë botën e futbollit.
Giampaolo Ventura parashikon skuadrën anti-Juventus Ndryshe nga shumë tifozë dhe analist futbollistik, ish-trajneri i kombëtares italiane, Giampiero Ventura ka parashikuar
Napoli-Milan, “sfidë zemre” për disa prej protagonistëve Tragjedia e Gjenovës bëri që ndeshja Milan-Genoa të mos luhet dhe debutimi i kuqezinjve të shtyhet për këtë të shtunë, k
Javier Zanetti i uron mirëseardhjen Paolo Maldinit Zëvendës-presidenti i Interit, Javier Zanetti, i ka uruar mirëseardhje Paolo Maldinit, i cili është kthyer në Milan.
Prezantohet Paolo Maldini: Leonardo më bindi të pranoj projektin e ri Paolo Maldini është prezantuar edhe zyrtarisht ditën e sotme, si Drejtori i Zhvillimit Strategjik në klubin e Milanit.
Milan rikthen legjendën e klubit Klubi i Milanit duket se po e merr veten pas problemeve të shumta financiare. Së fundmi raportohet se Milani është p
FSHF gjen pasardhësin e Paolo Tramezzanit Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur t’i besojë postin e drejtorit të ekipeve kombëtare, trajnerit aktual të Kombë
Ky është presidenti i ri i Milanit Milani i “Elliott” do të fillojë përsëri me një president të ri: Paolo Scaroni. Ish-anëtari i Bordit të Drejtorëve,
Ronaldo te Juventusi, shikoni reagimin e yllit argjentinas (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo tashmë është një lojtari i Juventusit që nga sezoni i ardhshëm. Menjëherë sapo u zyrtarizua ky laj
Paolo Maldini: Më vjen keq për kritikat ndaj Donnarumma Legjenda e Milanit, Paolo Maldini ka deklaruar se i vjen keq për situatën ku ndodhet aktualisht portieri Gigi Donnarum
NATO: Nuk guxojmë të harrojmë çfarë bëri Millosheviçi në Kosovë Kryetari i Asamblesë Parlamentare të NATO-s Paolo Ali, duke folur për Kosovën ka thënë se asaj i duhet siguria dhe stabi
Caktohen arbitrat për 2 ndeshjet Inter - Juventus dhe Fiorentina-Napoli Sot janë zgjedhur dhe gjyqtarët që do të arbitrojnë në ndeshjen Inter - Juventus dhe do të jetë Orsato kryesori në ‘Derb
Enrique pranë rikthimit në Itali Nuk do të jetë vetëm PSG e interesuar për shërbimet e Enruiques, pasi dhe Napoli është i interesuar për të. “Tuttospo
Shpërthen vëllai i Dybalas pas mosgrumbullimit të Paolos Lënja jashtë e Dybalas në grumbullimin e Argjentinës për dy miqësoret, e ka shtyrë vëllanë e Dybalas, Gustavon të bëja a
Ndeshje e çmendur, Roma katër "BOMBA" Napolit në San Paolo (VIDEO) Roma ka mposhtur sonte Napolin në super ndeshjen e zhvilluar në "San Paolo" me rezultatin e përgjithshëm 4-2, ndeshje e