999 rezultate për

paok-ut

Po shkëlqen në Greqi, mbrojtësi i Kombëtares kërkohet nga Paok Enea Mihaj i cili po shkëlqen këtë sezon me Panetelikos, tashmë ofertat për të nuk mungojnë. Së fundmi mediat greke b
Durmishaj i pandalshëm, shënon kundër PAOK-ut Sulmuesi shqiptar, Florian Durmishaj ka shënuar sërish ditën e sotme për Panioniosin, në ndeshjen e kthimit në turin çer
Chelsea fiton bindshëm ndaj PAOK-ut (VIDEO) Chelsea ka marrë fitore të lehtë sonte ndaj PAOK me rezultatin 4-0 në "Stamford Bridge". Në minutën e 27' sulmuesi
Zhbllokohet ndeshja, Chelsea kalon në avantazh ndaj PAOK-ut (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj PAOK-ut në "Toumba Stadium". Ai që shënuar është braziliani, Willian që kalon në
Presidenti i PAOK-ut flet për herë të parë pas hyrjes i armatosur në fushë Policia greke bëri të ditur se ka lëshuar një urdhër arresti në drejtim të pronarit të PAOK-ut, Ivan Savidis, i cili së
E pazakontë, Greqia anullon kampionatin e futbollit Pas turpit të ndodhur në ndeshjen PAOK-ut dhe AEK-ut, teksa presidenti Ivan Savidis, hyrin me pistoletë në fushë, Qeveri
Je i vdekur! Momenti kur presidenti grek hyn me pistoletë në fushë (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje gjatë derbit mes PAOK-ut dhe AEK-ut në kampionatin grek ku në minutën e '8 presidenti
SKANDAL / Presidenti i PAOK-ut futet i armatosur në fushë dhe kërcënon arbitrin (FOTO+VIDEO) Një tjetër skandal ka ndodhur sot në futbollin grek. Presidenti i PAOK, Ivan Savidis, është futur në fushën e gjelbër du
Dhunë në stadiumin grek, trajnerit të Olimpiacosit i thyejnë dhëmbët Momentet e tensioneve dhe sherreve janë shpesh të pranishme në futbollin grek. Kësaj radhe, një episod i shëmtuar ka ndo
Mediat greke elozhe për Kaçen: PAOK rigjen "asin" shqiptar Një asist i zgjuar, PAOK-u po rigjen shqiptarin”. Kështu shkruante dje gazeta më e madhe në Selanik, “Metrosport”, duke
Ergys Kaçe drejt transferimit te Dinamo e Zagrebit Pas problemeve të shumta në fundin e vitit që lamë pas (përjashtimit nga Kombëtarja, largimit nga Plzeni, jashtë planeve
Ofertë e çmendur për Kaçen, Kukësi sfidon Skënderbeun Mesfushori i kombëtares shqiptare dhe PAOK-ut, Ergys Kaçe, duket se është synimi kryesor i merkatos së dimrit në Kategor
E bujshme, Interi kërkon Ergys Kaçen Interi mesa duket është i dashuruar me futbollistët shqiptarë. Objektivi i radhës është mesfushori i kombëtares shqiptar
Dortmundi pa yjet kundër Paok-ut të Kaçes PAOK-Borusia Dortmund do të jetë një nga sfidat më të nxehta të javës së dytë të fazës në grupe për Ligën e Europës. Në
Paok365: Kaçe nuk duhet të largohet Faqja sportive “Paok365.net”, e dedikuar tërësisht ecurisë së klubit bardhezi, u rekomandon drejtuesve më të lartë të sk
Ergys Kace drejt kampionatit portugez (FOTO LAJM) “Planeta Desportivo” e cila ka hartuar një listë me emra premtues por njëkohësisht edhe të lirë, duke ndërtuar një forma
Ergys Kaçe, më i miri i sezonit te PAOK-u Ergys Kaçe është padyshim një ndër lojtarët kryesor të ekipit të PAOK-ut në Greqi. Mesfushori shqiptar është po ashtu id
Ndeshja ku shënoi Kaçe hetohet për trukim (VIDEO) Një ditë para ndeshjes së rëndësishme në Europa League, PAOK-u është vënë në qendër të dyshimeve për paracaktim rezultat
Kaçe "çmend" Besiktas-in, japin 1.2 mln euro Klubi i famshëm turk, Besiktas, është gati të japë mbi dy milionë euro për të blerë kartonin e futbollistit të Kombëtare
Kaçe pranë Lazios, "sponsor" ndihmësi i De Biasit Lazio interesohet për Ergys Kaçen. Mesfushori i përfaqësueses shqiptare është në planet e skuadrës romane. Mësohet se Dr