999 rezultate për

paok

E pazakontë, Greqia anullon kampionatin e futbollit Pas turpit të ndodhur në ndeshjen PAOK-ut dhe AEK-ut, teksa presidenti Ivan Savidis, hyrin me pistoletë në fushë, Qeveri
Je i vdekur! Momenti kur presidenti grek hyn me pistoletë në fushë (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje gjatë derbit mes PAOK-ut dhe AEK-ut në kampionatin grek ku në minutën e '8 presidenti
SKANDAL / Presidenti i PAOK-ut futet i armatosur në fushë dhe kërcënon arbitrin (FOTO+VIDEO) Një tjetër skandal ka ndodhur sot në futbollin grek. Presidenti i PAOK, Ivan Savidis, është futur në fushën e gjelbër du
Dhunë në stadiumin grek, trajnerit të Olimpiacosit i thyejnë dhëmbët Momentet e tensioneve dhe sherreve janë shpesh të pranishme në futbollin grek. Kësaj radhe, një episod i shëmtuar ka ndo
PAOK dhe Panathinaikos arrijnë marrëveshjen për Ergys Kaçen Ergys Kaçe duket se do të largohet nga PAOKu i Selanikut. Mesfushori i Kombëtares shqiptare nuk ka pasur hapësira tek kl
Pas largimit nga PAOK-u vijnë ofertat e para për Kaçen Pas një gjysëmsezoni jo të mirë te PAOK-u, lojtari dhe klubi ka arritur marrëveshjen e përbashkët që ai të largohet nga
Ergys Kaçe largohet nga PAOK-u për t'u rikthyer në Kombëtare E ardhmja e Ergys Kaçes është një prej temave të nxehta te PAOK-u, me karrierën e futbollistit që sipas të gjitha gjasav
Mediat greke elozhe për Kaçen: PAOK rigjen "asin" shqiptar Një asist i zgjuar, PAOK-u po rigjen shqiptarin”. Kështu shkruante dje gazeta më e madhe në Selanik, “Metrosport”, duke
Ergys Kaçe drejt transferimit te Dinamo e Zagrebit Pas problemeve të shumta në fundin e vitit që lamë pas (përjashtimit nga Kombëtarja, largimit nga Plzeni, jashtë planeve
Ofertë e çmendur për Kaçen, Kukësi sfidon Skënderbeun Mesfushori i kombëtares shqiptare dhe PAOK-ut, Ergys Kaçe, duket se është synimi kryesor i merkatos së dimrit në Kategor
Dhuna në derbin Paok-Olimpiakos pezullon kampionatin grek (VIDEO) Kampionati grek është pezulluar për shkak të përplasjeve mes tifozerisë së Olimpiakosit dhe PAOK-ut, duke detyruar organ
Ditë vendimtare, PAOK-u nuk e do më Kaçen E ardhmja e Ergys Kaçes me shumë gjasa do të jetë larg PAOK-ut. Në mediat greke nuk kanë të ndalur lajmet që e shohin me
Kaçe: Zemrën e kam te PAOK, por ... Ergys Kaçe është rikthyer protagonist në mesfushën e PAOK-ut pas largimit të trajnerit Igor Tudor dhe afrimit të Vladimi
Ergys Kaçe tani komandohet nga një serb Që prej ditës së djeshme ekipi i PAOK i Selanikut nuk do të ketë më trajner Igor Tudor, kroatin që vite më parë mbronte
Në Greqi si në Beograd, ja çfarë ndodhi në sfidën Paok-Olimpiakos (VIDEO) Ndeshja e vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Greqisë mes Paokut dhe Olimpiakosit, u shoqërua me incidente në fushë dh
Mbyllet merkato, Kaçe dhe Lila nuk ndërrojnë skuadër Merkato në Greqi është mbyllur, ndërsa dyshja e Kombëtares, Ergys Kaçe dhe Andi Lila nuk do të ndërrojnë mjedis. Pritej
E bujshme, Interi kërkon Ergys Kaçen Interi mesa duket është i dashuruar me futbollistët shqiptarë. Objektivi i radhës është mesfushori i kombëtares shqiptar
Ja ku ka përfunduar Sotir Nini Shqiptari nga Himara para, Sotir Nini 8 vitesh shihej një ndër talentet më të mëdha të futbollit europian. Që në moshën
Krasnodar fiton kundër Dortmund (VIDEO) Ekipi i Krasnodar ka surprizuar me rezultatin në përballjen me Dortmund, duke e mposhtur ekipin gjerman në fushën e vet
Kaçe rikthehet në fushë, por Paoku ... Ergys Kaçe më në fund është rikthyer të luajë në formacionin bazë për Paok pas disa ndeshjesh mungesë për shkak të një d