999 rezultate për

panumerta

Skandaloze: Ardian Ismajlin kishin planifikuar ta arrestonin në Prishtinë Babai i futbollistit të Shqipërisë dhe Spezias Ardian Ismajli, Ilmi Ismajli ka dhënë një njoftim shqetësues në rrjetet s
Përfitimet e panumërta e të fjeturit krejtësisht zhveshur Tradhtoni pizhamet, hiqni të gjitha rrobat dhe fleni krejtësisht lakuriq. Sot është Dita Botërore e Gjumit, dita ku i fe
Benefitet e panumërta të hudhrës Historikisht, hudhra është përdorur në gjithë botën për të shëruar një sere sëmundjesh duke përfshirë hipertensionin, in
Magjia e karotave, vlerat e panumërta ushqyese për shëndetin Konsumimi i rregullt i karotave bën që shanset për t’u zhvilluar kanceri i gjirit tek gratë të bien për 60%, thuhet sipa
Fotot që tronditën botën (FOTO LAJM) Këto fotografi mund të cilësohen të atilla që shpalosin fuqinë e jashtëzakonshme të veprimeve njerëzore. Fotot përcje
Tahiri: Akuzat e Doshit, spekulime të panumërta Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, me anë të një deklarate për mediat i ka cilësuar si spekulime të panumërta akuzat e
Gjermanët pushtojnë Londrën (FOTO LAJM) Që prej pasdites së somte e deri nesër në mesnatë Londra nuk mund të quhet më kryeqytet i Britanisë së Madhe por i Gjerm
Korea feston 100-vjetorin e lindjes së Kim il Sung (VIDEO) Korea e Veriut ka festuar 100-vjetorin e lindjes së themeluesit të shtetit komunist Kim il Sung. Në fjalimin e tij të pa
5 thashethemet e 2011-s (FOTO LAJM) Viti që sapo kemi lënë pas mbase ka qenë i varfër në para, por sa i takon thashethemeve nuk mund të ankohemi për krizë!