999 rezultate për

panucci

Ishte pa ekip por u ftua nga Panucci, talenti shqiptar tani ka shansin e artë në duar Pasi shkëputi ne verë marrëdhenien me Kaiserslauternin, që militon në Bundesligën e dytë në Gjermani, Naser Aliji ka mbe
Gafa e Panuccit: E mora Shqipërinë në vendin e katërt (FOTO LAJM) Christian Panucci, bëri një gafë të rëndë, në intervistën e tij me rastin e fundvitit në Supersport. I pyetur nga gazeta
Panucci: Mister 2020 ? Më pëlqen shumë si shprehje, pasi është edhe objektivi ynë Trajneri i Kombëtares Shqiptare në një intervistë për Supersport ka folur pëgjithçka rreth skuadrës, lojtarët që luajnë
Zëdhënësi i FSHF-së: Panucci është shumë rigoroz, nuk bën kompromise Gerti Çarçani është personi që merret me çështjet e medias në FSHF dhe menaxhon komunikimin e trajnerëve dhe futbollistë
De Biasi uron Panuccin për punën e bërë, tallet me eksperiencën e shkurtër në Spanjë Gianni De Biasi ka kontributin e tij për vendin e 3-të historik në eliminatoret e Botërorit. Një fitore në ndeshjen e ti
Krasta bën sëbashku Gianni de Biasin dhe Panuccin Kurorë e artë, shkëlqim, muzikë e mirë, kurim deri në detaje dhe një zot shtëpie që ka ditur ti presë të gjithë miqtë e
Panucci premton një super Kombëtare për të synuar Euro 2020 Trajneri i Kombëtares Shqiptare Christian Panuci, mbërriti mbrëmjen e së enjtes në Tiranë për të qenë i pranishëm në cer
Panucci: Lazio rrezikoi me Strakoshën Një nga lojtarët që lanë grumbullimin në Antalia me Kombëtaren ishte edhe Tomas Strakosha. Gardiani i Lazios, ndjeu
Presidenti Duka dhe Panucci, i çojnë mesazh solidarizimi trajnerit të Sevillas për diagnostikimin me kancer Presidenti i FSHF-së, Armand Duka dhe trajneri i ekipit kombëtar Christian Panucci i kanë shprehur së fundmi me anë të n
Panucci: Në mars do të marrim 2-3 lojtarë të rinj në kombëtaren A Trajneri i kombëtares shqiptare, Christian Panucci, foli sot në një konferencë për shtyp. Ai tha se do të grumbullojë
Panucci: Kemi luajtur deri në momentin e fundit Trajneri Christian Panucci u shpreh i kënaqur në mikrofonin e RTSH-së pas përfundimit të ndeshjes me Turqinë Për ital
Duka shpreh besimin e plotë tek Panucci: Do i arrijmë objektivat Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka në një intervistë nga Antalya pak orë përpara sfidës miqësore
Panucci flet për lojtarët e dëmtuar dhe ata të ardhur nga akademia Nga Antalia, trajneri i Kombëtares, Christian Panucci, ka folur në një konferencë për shtyp, në vigjilje të ndeshjes me
Panucci ka në mendje dy formacione për ndeshjen kundër Turqisë Kur ndërron një trajner dhe për më shumë idetë e lojës së një cikli të ndërprerë në mes, pa dyshim që miqësoret vlejnë p
Bushi: Panucci do 4-5 lojtarë nga skuadra Shpresa Në konferencën për shtyp para ndeshjes së nesërme me Irlandën U-21, trajneri i shpresave, Alban Bushi, foli për sfidën q
Shqipëria e Panuccit nis "jetën e re" kundër Turqisë Më në fund, një miqësore për Panuccin. Trajneri italian e nisi aventurën e tij në stolin e Kombëtares Shqiptare pa mundu
Ndryshime në listën e kombëtares, Panucci thërret lojtarin që luan në Rumani (FOTO LAJM) Një lëvizje e papritur në listën e Kombëtares shqiptare në prag të miqësores me Turqinë. Mesfushori Amir Abrashi nu
Nuk u grumbullua nga Panucci për ndeshjen kundër Turqisë, flet Agolli Kapiteni i kuqezinjve, Agolli nuk është grumbulluar me ekipin Kombëtar për ndeshjen miqësore ndaj Turqisë. Kjo duket se
Kjo është ecuria e Panuccit me Kombëtaren deri më tani Me humbjen nga Italia, përfaqësuesja shqiptare mbylli eliminatoret e Botërorit të Rusisë 2018 me objektivin e arritur, v
Berisha: Me Panuccin jam më i qetë Etrit Berisha swrish pati njw ndeshje tw mirw kundwr Italisw. Ai pas ndeshjes u shpreh se ndeshja ishte pozitiv. Ai gjit