999 rezultate për

pantofla

Dhuratat luksoze të motrave Hoxha, Lori i bën Sarës pantofla Louis Vuitton Sara Hoxha ka marrë një dhuratë për festa nga motra e saj, Lori. Ajo i ka bërë dhuratë një palë pantofla në ngjyrë v
Forcat turke i hodhën në erë shtëpinë, shuhet tragjikisht familja arabe (FOTO LAJM) Kur Taha Mustafa al-Khatr, gruaja e tij Amina, dy vajzat e tij Zakia, Safa dhe biri Sulieman shkuan në shtëpi ata lanë k
Kur Pirlo & Co luajnë me pantoflat e gjyshes (VIDEO) Një tjetër klip publicitar që ka si protagonistë futbollistët e Juventusit, të cilët kanë qënë pjesë e një prove shumë a
Emiri i Katarit blen 6 ishuj grekë (FOTO-LAJM) Një ishull për çdo fëmijë. Kjo është dëshira e Emirit të Katarit i cili flitet se ka planifikuar të blejë gjashtë ishuj