Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

pantallonave

Nëse i vishni këto gjëra, kurrë asnjë vajzë nuk do t’jua hedhë sytë Stili i veshjes është një temë që meshkujt dëshirojnë ta shmangin, por Reddit i ka kërkuar gjinisë tjetër të listojë gjë
Të gjithë po flasin për gungën poshtë pantallonave të saj, përgjigjet Ronela (FOTO LAJM) Tashmë Ronelën jemi mësuar t’a shohim si vajzën seksi por njëkohësisht dhe mjaft moskokçarëse të showbizz-it. Shpesh
Publikoi foton me kostum serioz, fansat “tallen”me aktorin Olsi Bylykun, Bes Kallakun dhe Erion Isain prej dy javësh i shohim në "BE Coffee", emisionin e tyre më të ri që transmet
Spanja fiton, por Hierros i ka humbur diçka brenda pantallonave (FOTO LAJM) Fernando Hierro nuk mund ta kishte menduar që do të ishte trajneri i Spanjës këtë Botëror, megjithatë ëndrrat edhe reali
Aurela Gaçe e bën edhe këtë! Harron hapur zixhirin e pantallonave (FOTO LAJM) Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më energjike të skenës muzikore shqiptare. Përveç vokalit të fuqishëm që e sjell në
Pse nuk duhet ta mbani kurrë kuletën në xhepin e pasëm të pantallonave Disa preferojnë ta mbajnë në dorë, të tjerë brenda në çantë, si dhe në xhep, megjithatë mjekët rekomandojnë që të shmang
Plas sherri në oborrin e shkollës, adoleshenti dhunon me rripin e pantallonave 17- vjeçarin Sherri për motive të dobëta mes dy të rinjve brenda ambienteve të gjimnazit në Tiranë ka përfunduar me një të lënduar dh
Turku rreh gruan në autobus për shkak të pantallonave të shkurtra, protesta në Stamboll (VIDEO) Në Turqi gratë po protestojnë këto ditë sepse një burrë rrahu gruan e tij në autobuz për shkak se ajo kishte veshur pant
Arrestohet lushnjari në Kakavijë, kishte mbyshur xhepat me hashash Policia kufitare në Kakavijë ka vënë në pranga një të ri nga Lushnja pasi gjatë kontrollit i është gjetur hashash në xhe
DURRËS/ 39 vjeçari vetëvaret me rripin e pantallonave Një 39 vjeçar i cili kurohej pasi vuante nga depresioni, i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur me rrip pantallonash.
Vrasja e Çiçës/ Polici që fsheu armën kërkon liri në Gjykatën e Lartë Oficeri i policisë i akuzuar për kryerjen e tri veprave penale të kryera në vendin ku u vra Elton Çiça, Alban Trimi, më
Si të hekurosni rrobat pa u lodhur Hekurosja është një punë e mundimshme që shpesh amvisat lodhen vetëm nga ideja kur e mendojnë se duhet ta bëjnë një vepr
Trendi më i fundit i pantallonave për këtë sezon (FOTO LAJM) Pantallonat janë ndër veshjet që nuk duhet të mungojë në garderobën e një femre. Këtë sezon janë në modë pantallonat të
Pranga 51 vjeçarit që tentoi të mbysë gruan me rripin e pantallonave Pas një denoncimi në rajonin e policisë të bërë nga një 51 vjeçare, në pranga ka përfunduar burri 51 vjeçar i cili ka te
E qëllon me dru e më pas e mbyt me rripin e pantallonave, zbardhet dëshmia e 37 vjeçarit Dje është zbardhur dëshmia në gjykatë e burrit që mbyti gruan me rripin e pantallonave, duke pranuar se ai e kishte krye
Kombinime perfekte të pantallonave të shkurtra (FOTO LAJM) Sezoni pranveror ka trokitur dhe bashkë me të dhe i ngrohti i cili tashmë na bën që të hedhim tutje gardorobën e trashë
Kombinimet perfekte të pantallonave të shkurtra (FOTO LAJM) Pantallonat e shkurtra cilësohen si një stil i rehatshëm veshje duke bërë që të jenë shumë të pëlqyera nga një pjesë e m
Trendi më i fundit i pantallonave pranverorë (FOTO LAJM) Për sezonin e pranverës, duket se pantallonat e stileve të ndryshme do të jenë pjesë e veshjeve pranverore. Pantallo
E nxjerr nga pantallonat dhe e fut biberonin në gojë (FOTO LAJM) Carlos Tevez e festoi golin e djeshëm kundër Borussia Dortmund me një biberon, të fshehur poshtë pantallonave të tij.
Rripi i pantallonave që karikon telefonin tuaj (FOTO LAJM) Rripat e pantallonave, në shumicën e rasteve janë tepër të mërzitshëm dhe kryejnë vetëm një funksion. Gjithsesi pa ata p