999 rezultate për

pantallonat

Hoqi pantallonat live para Ramës, Alfred Lela bën ekstremin: Del nudo! (FOTO LAJM) Nesë menduat se ishte "ekstremi" heqja e pantallonave live përpara kryeministrit Rama për të zbuluar plagët, e keni mend
Guxoni me ngjyrat dhe printet, pantallonat më trendi të kësaj vere (FOTO LAJM) E dimë që vera është stina e fustaneve, e rrobave të freskëta dhe të lehta. Mirëpo, kjo s’do të thotë se s’mund të vishn
Të thjeshta? Kyliet i kushtojnë këto pantallona sa qimet e kokës (FOTO LAJM) Karantina nuk e ka ndaluar Kylie Jenner që të vishet dhe të mbajë veten në formë. Ajo gjatë gjithë kohës poston foto
Lei Kraja lë nam në stadium, hap këmbët dhe i grisen pantallonat (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Why Not” në Rtv Ora. Gjatë intervistës m
Uli pantallonat dhe i tregoi plagët Ramës, Alfred Lela takon zyrtarët amerikanë Gazetari Alfred Lela, që uli pantallonat mbrëmë në “Real Story”, për t’i treguar kryeministrit Rama shenjat e dhunës së
U dhunua në protestë, gazetari tregon pse zgjodhi të heqë pantallonat para Ramës Gazetari dhe analisti, Alfred Lela ishte një nga të dhunuarit e policisë në 17 maj, kur u shemb Teatri Kombëtar. Një
Rama se pranon dhunën, gazetari heq pantallonat në emision dhe zbulon plagët (FOTO LAJM) Gazetari Alfred Lela është përballur sonte me kryeministrin Edi Rama gjatë protestës për shembjen e teatrit. Gjatë nj
Sekrete mode, e dini ç'kuptim ka etiketa e lëkurës në pantallonat xhins? Mund t’i vishni paradite, pasdite, në mbrëmje, madje edhe për të fjetur gjumë (ok, ky është një nga ato rastet kur shkon
Gazetares i "shpërthejnë" pantallonat gjatë transmetimit drejtpërdrejt (FOTO LAJM) Gazetarja australiane Charlotte Goodlet pësoi një "incident" para kamerës. Ndërsa raportonte për 10 News First, asaj
Sekrete mode, e dini ç'kuptim ka etiketa e lëkurës në pantallonat xhins? Mund t’i vishni paradite, pasdite, në mbrëmje, madje edhe për të fjetur gjumë (ok, ky është një nga ato rastet kur shkon
Çuna, zhdukini këto trende dhe mos i vishni kurrë më Stili i veshjes është një temë që meshkujt dëshirojnë ta shmangin, por Reddit i ka kërkuar gjinisë tjetër të listojë gjë
Funde dhe fustane në dimër, vajzat shqiptare ju mësojnë si të shkëlqeni në ditët e ftohta (FOTO LAJM) Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave t
Çuna, zhdukini këto trende dhe mos i vishni kurrë më Stili i veshjes është një temë që meshkujt dëshirojnë ta shmangin, por Reddit i ka kërkuar gjinisë tjetër të listojë gjë
Shkon për të vjedhur, hajdutit i bien pantallonat (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë filmuar një hajdut i cili me motor ndalon pranë një banese për të vjedhur një pako të lënë para
Gruas i hyn akrepi në pantollona gjatë udhëtimit me aeroplan Një pasagjere femër është tronditur kur ka zbuluar që një akrep kishte hyrë në pantallonat e saj gjatë kohës kur ishte d
Me aktorin në krahë teksa bën "squat", momenti pikant kur Florit i grisen pantallonat (VIDEO) Aktori i njohur i Portokallisë, Florjan Binaj, njihet me shumë nga rolet e tij, e që ka bërë për vete shumë fansa për sh
Vajza heq pantallonat dhe kalon në ujë, fotoja bëhet simbol në Venecia Duket se pavarësisht situatës së vështirë, njerëzit kanë gjetur forcën të bëjnë edhe humor në Venecia. Një foto është
"Më hipi sipër e më zbërtheu pantallonat", gjykata liron të riun që tentoi të përdhunonte studenten Gjykata e Elbasanit ka lënë të lirë 36-vjeçarin Olsi Çanga i cili akuzohet se përdhunoi studenten Rovena Zeka. Gjykat
Dirigjentit i bien pantallonat gjatë koncertit Publiku i koncertit në teatrin “Dal Verme” në Milano, së fundmi u bë dëshmitar i një situate aspak të zakontë. Dirigj
Çfarë? Aktori hoqi pantallonat në mes të emisionit për të treguar se ka rënë në peshë (VIDEO) Teksa ishte i ftuar në emisionin “The Tonight Show” me Jimmy Fallon, aktori i famshëm Alec Baldwin ka befasuar publikun