999 rezultate për

pantallona

Pantallonat elegante të këtij sezoni, një as nën mëngë për një super stil (FOTO LAJM) Elegante, formale, por edhe klasike: pantallonat janë veshja esenciale në rastin e një dress code të kuruar (si ai i zyr
Florjan Binajt i grisen sërish pantallonat LIVE në emision dhe "fajin" e ka "Burbuqja"! Në puntatën e sotme të "Shiko Kush LUAN" me autore dhe moderatore Luana Vjollcën të qeshurat dhe surprizat nuk kanë mung
Georgina çmend kalimtarët, pantallonat i nxjerrin në pah format bombastike (FOTO LAJM) Ajo është e dashura e futbollistit të famshëm portugez, Cristiano Ronaldo. E Georgina Rodrigues dukej në super formë tek
Shqiptari maniak ul pantallonat dhe masturbohet para nënës dhe fëmijës në Greqi Një 40-vjeçar shqiptar është arrestuar pasi po mastrubohej para një nënë 46-vjeçare dhe fëmijës së saj të mitur në Greqi
Historia frymëzuese, shqiptarja shpëtoi një grua me një rrip pantallonash Antigona është vajza që është kthyer në një heroinë në Zvicër. Kjo pasi ka bërë një gjest vertetë të jashtëzakonshëm.
Dalje aspak mbretërore, Meghan dhe Harry i futen punës me pantallona të shkurtra (FOTO LAJM) Harry dhe Meghan pëlqejnë të jenë si gjithë të tjerët dhe këtë e tregojnë jo vetëm me fjalë, por edhe me vepra. Duka
Hoqi pantallonat live para Ramës, Alfred Lela bën ekstremin: Del nudo! (FOTO LAJM) Nesë menduat se ishte "ekstremi" heqja e pantallonave live përpara kryeministrit Rama për të zbuluar plagët, e keni mend
Guxoni me ngjyrat dhe printet, pantallonat më trendi të kësaj vere (FOTO LAJM) E dimë që vera është stina e fustaneve, e rrobave të freskëta dhe të lehta. Mirëpo, kjo s’do të thotë se s’mund të vishn
Lozonjarja e Pallatit, fustanet e Princeshë Dianës që kanë trazuar Mbretërorët (FOTO LAJM) Princeshë Diana la gjurmë të mëdha në historinë e modës dhe mund të vlerësohet lehtësisht si një nga ikonat më me ndikim
Po bëjnë namin në rrjet, kush janë 2 bukuroshet që "pushtuan" rrugët me biçikleta (FOTO LAJM) Yjet e “Love island” Elma Pazar dhe Georgia Steel morën gjithë vëmendjen teksa shëtisnin me biçikletë rrugëve të Londrës
Pas buzëqeshjes së rrallë, Victoria Beckham këtë herë surpriozoi me veshjen (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për veshjet e Victoria Beckham, ikona e modës është gjithnjë e kuruar në detaje. Veshjet e saj, qofs
Të thjeshta? Kyliet i kushtojnë këto pantallona sa qimet e kokës (FOTO LAJM) Karantina nuk e ka ndaluar Kylie Jenner që të vishet dhe të mbajë veten në formë. Ajo gjatë gjithë kohës poston foto
Lei Kraja lë nam në stadium, hap këmbët dhe i grisen pantallonat (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Why Not” në Rtv Ora. Gjatë intervistës m
Uli pantallonat dhe i tregoi plagët Ramës, Alfred Lela takon zyrtarët amerikanë Gazetari Alfred Lela, që uli pantallonat mbrëmë në “Real Story”, për t’i treguar kryeministrit Rama shenjat e dhunës së
U dhunua në protestë, gazetari tregon pse zgjodhi të heqë pantallonat para Ramës Gazetari dhe analisti, Alfred Lela ishte një nga të dhunuarit e policisë në 17 maj, kur u shemb Teatri Kombëtar. Një
Rama se pranon dhunën, gazetari heq pantallonat në emision dhe zbulon plagët (FOTO LAJM) Gazetari Alfred Lela është përballur sonte me kryeministrin Edi Rama gjatë protestës për shembjen e teatrit. Gjatë nj
Sekrete mode, e dini ç'kuptim ka etiketa e lëkurës në pantallonat xhins? Mund t’i vishni paradite, pasdite, në mbrëmje, madje edhe për të fjetur gjumë (ok, ky është një nga ato rastet kur shkon
Gazetares i "shpërthejnë" pantallonat gjatë transmetimit drejtpërdrejt (FOTO LAJM) Gazetarja australiane Charlotte Goodlet pësoi një "incident" para kamerës. Ndërsa raportonte për 10 News First, asaj
Presidenti Ilir Meta shfaqet si rrallëherë, me pantallona të shkurtra dhe me korrëse bari në dorë Prej 6 javësh në karantinë, presidenti Ilir Meta është shfaqur si një njeri të zakonshëm duke u marrë me oborrin. Met
Sekrete mode, e dini ç'kuptim ka etiketa e lëkurës në pantallonat xhins? Mund t’i vishni paradite, pasdite, në mbrëmje, madje edhe për të fjetur gjumë (ok, ky është një nga ato rastet kur shkon