999 rezultate për

panov

22-vjeçarja vjedh foshnjën nga materniteti, e shet për £1.500 Një vajzë, që vodhi një foshnje të porsalindur nga një maternitet dhe e shiti atë për më shumë se 1.500 paund, është dën
Panovska: Gruevski manipulon dhe gënjen, presim reagimin e Soros-it (VIDEO) Drejtoresha ekzekutive e Fondacionit të Shoqërisë së Hapur Maqedoni (FSHHM), Fani Karanfilova Panovska në intervistë për
Ja si ka lindur Ana Karenina “e vërtetë” Jemi dashuruar të gjithë me Ana Kareninën, protagonisten fatkeqe të romancierit të madh rus Lev Tolstoi, dhe ndoshta të
Aleksandar Panovski emri i parë i përfshirë në skandalin "Panama Papers" Aleksandar Panovski është emri i cili tashmë ka në dispozicion informacione në lidhje me aferën “Panama Papers”, të publ
Dhunohet babai i kryetarit të komunës së Kavadarit Babai i kryetarit të komunës së Kavadarit, Aleksandar Panov, është sulmuar me grushta nga dy persona në qendër të qyteti
CEZ, i hapur për bisedime me qeverinë e re shqiptare “CEZ është e gatshme të marrë në konsideratë mundësinë e shmangies së arbitrazhit ndërkombëtar, nëse të dy palët pajtohe
Gjykata ndalon ndërprerjen e energjisë, CEZ apelon vendimin CEZ do të apelojë vendimin e Gjykatës së Tiranës. Lajmi është bërë i ditur nga zedhënësja e kompanise ceke CEZ në Pragë
Përmbytje në Ohër, VMRO akuzon kreun e komunës VMRO-DPMNE ka akuzuar kryetarin e Komunës së Ohrit, Aleksandar Petreski, se nuk po e zgjidh tash e shumë vite sa është n