999 rezultate për

panorama

Roshin si Coutinho, nuk e lejon klubi të largohet “Është e vërtetë që Sioni më kërkon, por klubi Akhmat Grozni nuk më lë të lirë”. Kështu është shprehur Odise Roshi për “
Dalin detaje, kallashi nga Rinasi drejt Britanisë për këtë arsye Pasi arrestoi sot dërguesin në operacionin “Delivery”, Saimir Çullhaj, policia ka më të qartë tashmë qëllimin e dërgimit
Shehi gëzohet kur kupton se do ta vizitojë sërish Beogradin Orges Shehi do të kthehet përsëri në Beograd, aty ku në tetorin e vitit 2015 përjetoi një nga momentet më të vështira të
Ky është kapërcim, lojtari kalon nga kategorinë e parë shqiptare në La Liga Elvi Berisha ndodhet ende në Spanjë. Mesfushori me tipare sulmuese është shumë pranë transferimit në Primera Divizion, n
Ekipi i Lushnjes stërvitje me kushte skandaloze Pas rikthimit nga Leçe, lushnjarët i janë rikthyer përgatitjeve. Duke qenë se tapeti i vjetër i stadiumit “Roza Haxhiu”
A është menaxherja seksi arsyeja që futbollistët afrikanë vijnë në Shqipëri? (FOTO) Prezantimi i sulmuesit në pronësi të Kievos te Skënderbeu, ishte dje lajmi i ditës në kampin korçar. Mirëpo, një vëmendj
FSHF ngurron të flasë për Xhakën, ia kalon Panuccit përgjegjësinë FSHF akoma nuk ka vendosur rreth të ardhmes së Xhakës në kombëtaren shqiptare. Gazeta Panorama ka kontaktuar dje me z
Basha mungon në mbledhjen e Kryesisë së PD, Patozi nuk aplikon zyrtarisht Eshte mbledhur sot rreth ores 19:00 Kryesia e PD-se, e cila shqyrton kandidaturat per kreun e kesaj partie, pas humbjes
Gjak dhe gozhda, ja panorama e dhimbshme që la pas sulmi në "Manchester Arena" (FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm pak ditë nga sulmi kamikaz në "Manchester Arena" ku 22 persona humën jetën ndërsa 59 të tjerë u plagos
“Magjia” e luleve të qershisë rreth botës (FOTO LAJM) Pranvera është me të vërtetë një nga periudhat më të bukura të vitit. I japim lamtumirën të ftohtit të dimrit me shp
Konsumi i patatinave rrit rrezikun për kancer Markat më të njohura të patatinave, duke filluar nga versionet më të shtrenjta e deri ato më të lira, që shiten në super
Xhaka shpërthen ndaj De Biazit: Gënjen, unë jam shqiptar ndër breza Marrëdhëniet mes futbollistit të kombëtares Xhëkës dhe trajnierit De Biazi ka tronditur futboollin shqiptar. Krisja mes
A ishte Tom Doshi biznesmeni që punësoi izraelitin për të zbuluar përgjuesit? Ardhja e izraelitit Yoram Frig në Shqipëri ka ngritur shumë dyshime për autoritet shqiptare të cilat e ndaluan në aeropo
“Me protestuesit pas mesnate, çfarë ndodh brenda çadrës” Ora 12 pas mesnate kishte kaluar. Kishte hyrë dita e dhjetë e protestës së demokratëve përpara Kryeministrisë. Qeveria n
Çfarë do të ndodh me protestën? Zyrtari i lartë i BE-së "detyron" Bashën që ta ndërpres (VIDEO) Kreu i PD-së, Lulzim Basha, pasi mbajti një fjalim sot pasdite në çadrën e protestuesve u ka kërkuar falje atyre që do t
“Protesta e opozitës, kopje e çadrave të Ramës, sallatë maqedonase apo fuçi ballkanike?” Për të kuptuar protestën e opozitës sot dhe gjithë ditët, çka ndodh apo pritet t&eu
"Dosja e Klement Balilit", Nishani thërret Këshillin e Sigurisë pas kërkesës se Metës Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta gjatë ditës së sotme i kërkoi Presidentit Bujar Nishani për të thirrur sa më shpejt të je
NGJARJA NË KASHAR/ Zbardhet biseda para vrasjes Bujar Xhaferri, një 52- vjeçar nga Kashari, nuk e ka duruar faktin që babai i personit që i kishte vrarë të vëllanë 10 m
Aksidenti i Vlorës, shoferi probleme me sytë? Reagon ish-shefi: Ishte batutë Myslym Ismailaj, ish-shefi i Seksionit për Hetimin e Aksidenteve në Policinë e Vlorës, që u arrestua me dyshimin se kish
Shqipëria mund t'i jap fund një rekordi të Italisë Ndeshja e 24 marsit mes Italisë dhe Shqipërisë do t’i shërbejë kombëtares shqiptare të futbollit jo vetëm për të kaluar