999 rezultate për

pankine

U nevrikos pasi u zëvendësua, Enis Gavazaj i bie me grusht xhamit të pankinës (VIDEO) Kristal Abazaj debutoi në ndeshjen e sotme ndaj Flamurtarit me fanellën e Kukësit. Goditja e bujshme e verilindorëve në
Ekzemplar, Guardiola fiton një titull në çdo 22 ndeshje Pep Guardiola është trajneri më i mirë në botë. Jo të gjithë ndajnë të njëjtin mendim, por numrat janë të gjithë në krah
Arrihet akordi, legjenda spanjolle merr pankinën e Barcelonës (FOTO LAJM) Të gjithë e mbani mend portierin legjendar të Barcelonës, Victor Valdes. Shpirti i tij dhe sakrifica për ekipin dall
Ranieri i dorëzon Contes pankinën Pas fitores ndaj Cagliarit dhe, momentalisht, vendit të katërt në renditje, që do të thotë Champions, trajneri i Roëms,
Conte: Në verë rikthehem në pankinë Në një program të "Sky Sport", ku Conte ka qenë i ftuar, ai ka thënë se në këtë verë do të kthehet të drejtojë një skuad
Shpallen fituesit e ‘’Pankinës së Art뒒 në Serinë A Në qendrën stërvitore të Kombëtares Italiane, janë ndarë cmimet e trajnerve më të mirë për sezonin që lamë pas. Në vënd
Inter, Milan dhe Napoli, 320 mln euro në pankinë Futbolli Italian duket se po rikthehet në kohët e vjetra kur dominonin kudo. Kjo falktohet edhe nga shpenzimet e klubeve
Trajneri gjerman tregon arsyen e refuzimit të pankinës së Real Madridit Reali i Madridit mbeti për disa ditë pa trajner pasi Zinedine Zidane u largua në një mënyrë të papritur duket i habitur
Të gjithë e ëndërrojnë, Nagelsmann refuzon pankinën e Real Madrid Real Madrid është ende në kërkim të një emri për panikinën dhe i fundit që është shfaqur është Julian Nagelsmann, trajne
Italia nuk pret më, një emër i madh për pankinën Mungon vetëm zyrtarizimi, drejtimin e kombëtares italiane do ta marrë ish-trajneri i Interit,Roberto Mancini. Ai u p
De Biasi edhe më pranë uljes në pankinë në Seria A Palermo me humbjen 3-0 ka tronditur themelet dhe pozitat e trajnerit Bruno Tedino. Sipas asaj që raportohet në media
Ancelotti kthehet në emrin kryesor për pankinën e Italisë Carlo Ancelotti qëndron para Roberto Mancinit për postin e trajnerit të Italisë. Gjatë orëve të fundit, në Romë, ësht
Italia me opsione të pakta për pankinën e trajnerit Rrethi i kandidatëve për pankinën e Italisë po ngushtohet gjithnjë e më shumë. Alesandro Costacurta tha se me 20 maj do
Roma me pankinë "ferri", në 14 vite ndryshon 14 trajnerë Roma është kthyer në një "kasap" të vërtetë për trajnerët e saj. Plot 14 trajnerë kanë ndryshuar kryeqyetasit në 14 vite
Wenger shumë pranë dorëzimit të pankinës, vjen legjenda e Arsenalit Arsene Wenger prej më tepër se 20 viteshështë teknik i Arsenalit dhe prej 2-3 sezonesh flitet për një largim të tij, pav
Ranieri kërkon pankinën e Italisë Claudio Ranieri është një nga kandidatët për ta marr drejtimin e Italisë, pas largimit të Giampiero Ventura në nëntor.
PSG mendon për pankinën, kërkon përsëri Ancelottin Paris Saint-Germain po mendon për të zëvendësuar trajnerin aktual Unai Emery, që me shumë gjasa ky mund të jetë sezoni i
Sedorf shumë pranë pankinës në Spanjë Clarence Seedorf mund të nisë një aventurë të rë në Spanjë. Sipas mediave spanjolle, ish-trajneri i Milanit dhe Shen
Tension në Vlorë, gjyqtari nxjerr jashtë pankinës trajnerin e Partizanit (VIDEO) Ndeshja e sotme në Vlorë nuk është mbyllur aspak mirë për skuadrën e Partizanit që u penalizua në minutata e fundit.
PSG dëshiron më të mirin dhe për pankinën Mjafton të zhvillosh një sezon të shkëlqyer dhe Paris Saint-Germain do të trokasë në derë, i gatshëm për të bërë shpenzi