E FUNDIT/ Rama prezanton 3 emrat e parë që do kryesojnë listat e 25 prillit
999 rezultate për

pankina

Plas gallata, lojtarët e Juventusit tallen me Koeman (VIDEO) Barcelona ka pësuar një tjetër humbje poshturuese nga Juventusi. Në golin e tretë të kampionëve të Italisë që erdhi n
"Fol me të tutë e mos na çaj k…", ofendime pa fund mes Mihajloviç e Gasperinit (VIDEO) Stadiumet e boshatisura për shkak të pandemisë, nuk sjellin vetëm mungesën e atmosferës në ndeshjet e futbollit, por bëj
E BUJSHME/ Mourinho te klubi i vogël anglez? Jose Mourinho mund të rikthehet të trajnojë në Premier League. Por ndryshe nga herët e kaluara, ku "Special One" ka drej
“Pirdhuni, bij k*rvash”, Mourinho pezullohet nga pankina Trajneri i skuadrës së Manchester United, Jose Mourinho po kalon momentin më të keq në karrierën e tij. Pas fitores ndaj
Trajneri i Valencias tregon dramën: 13 orë më ndanë nga pankina e Interit Valencia po ecën me një hap fantastik në këto javë të para, duke u renditur e dyta me 24 pikë, nën drejtimin Marcelinos,
Tifozët kuqezi futen në stadiumin e Strumicës, ja si është atmosfera 30 minuta para se të nis ndeshja Maqedoni-Shqipëri, 450 tifozë janë duke u futur në stadiumin e Strumicës. Stadiumi
Balaj shënon gol në Rusi, por nuk i bën shumë punë Terekut Terek Grozny i shqiptarëve ka arritur që të marrë një tjetër fitore në javën e fundit të kampionatit në Rusi, por që nuk
Zhgënjehet Allegri, ja kush është “Pankina e Artë 2016” (FOTO) Maurizio Sarri e ka fituar sfidën e parë ndaj Allegrit pak ditë para ndeshjes së radhës në fundjavë. Strategu i Nappolit
1000 pankina për Ancelottin ndaj Mavrajt, zbuloni statistikat e çmendura të tij (FOTO) Bayerni sot luan ndaj Hamburut, në një sfidë që do të jetë jubilare trajnerin italian të Bayern Munich, Carlo Ancelotti,
Pankina e Manchester United vlen 225 milionë euro (FOTO) Në sfidën ndaj Blackburn-it, Mourinhi apikoi shumë "turn-over", duke aktivizuar disa lojtarë që janë aktivizuar më pak.
Jo vetëm Mancini-Sarri, ja rastet kur pankina kthehet në ring (FOTO LAJM) Përplasja e fundit mes Mancinit dhe Sarrit në Kupën e Italisë ka ngjallur shumë diskutime në mediat italiane. Në fakt pë
Revolucion pankina e ekipeve të mëdha, ja përqindjet (FOTO LAJM) Në vitin 2016 pritet të ketë një revolucion të vërtet në pankina. Gjithçka nisi me Pep Guardiolën dhe Karlo Ancelotin. K
"Valsi" i trajnerëve në Serie A (FOTO LAJM) Vera e këtij viti do të jetë shumë e nxehtë në disa prej pankinave të Serie A ku skuadrat e mëdha kërkojnë t'u japin një
"San Siro" me look të ri, pankinat mes tifozëve Tashmë është dhënë edhe drita jeshile për rë nisur rikonstruksionin e "San Siro"-s, stadiumit ku zhvillojnë ndeshjet Mil
Nga Barça te PSG: 10 pankina "big" në pikëpyetje (FOTO LAJM) Gazetat sportive e quajnë shpeshherë "valsi i trajnerëve". Pa muzikë klasike dhe as balerinë: por është mënyra më e mirë
"Pankina e Artë", Conte mund Montellan dhe Mazzarrin Trajneri i Juventus Antonio Conte ka fituar për të dytin vit rradhazi "Pankinën e Artë", çmim që iu dha nga 26 kolegë të
Roma-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Nis sot në mbrëmje në "Olimpico" java e 26 e Serie A. Në fushë verdhekuqtë, në ndjekje të Juventus, dhe Inter që shpreso
Dita kur bota njohu "Maradonën e Ri" (VIDEO) Mesjavë kupash në Europë ku do të luhen disa përballje që do të shërbejnë edhe si teste për pjesën e dytë të sezonit. Sh
Ogbonna në vend të Bonuccit, Marchisio trekuartist Surpriza vjen vetëm pak orë përpara fillimit të ndeshjes kundër Real Madridit në Champions League. Në stërvitjen e fundi
Pankina e Italisë, 6 emra për post-Prandelli (FOTO LAJM) Cesare Prandelli do të lerë pankinën e Kombëtares italiane pas Botërotit "Brazil 2014". Për këtë është e sigurtë "TuttoS