999 rezultate për

panjohur

E RËNDË/ Persona të panjohur dalin nga makina dhe therin dy të rinj në Prishtinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këto çaste në Prishtinë. Në rrugën “Ahmet Dërguti”, persona të panjohur kanë therur dy
Nuk ka fund marrëzia! Ky është "përbindëshi" prej betoni që do të ngrihet tek "Ushtari i Panjohur" (FOTO LAJM) Furia e betonizimit të Tiranës nuk ka fund, madje duket se tani ka marrë një hov të ri. Në vëmendjen e publikut vjen
PAMJET/ Shpërthen goma në tunelin e Kalimashit (VIDEO) Një gomë makine, teksa po rrotullohej në njërën anë të tunelit të Kalimashit, ka shpërthyer brenda në tunel. Momenti
"Mu ul në gjunjë direkt", Agron Llakaj tregon historinë e panjohur me vajzën misterioze në Pogradec ktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka treguar se si ka “shkatërruar” një kamer të fshehtë që kishte organizuar emisio
"A thua jam vesh mirë se do takoj Bablokun?" Ymer Lala flet për pritjen e Ramës tek "Zyra e Madhe" Në përgjimin nr.10 të publikuar nga "Bild" është regjistruar Ymer Lala, një emër që gazeta e lidh me krimin e organizuar
PERGJIMI 7/ "A i keni dërgu kafe?" Lala: Mos u merakos, çdo gjë nën kontroll(VIDEO) Në video përgjimin numër 7 Imer Lala bisedon me Arditin. Ky i fundit e pyet, nëse Basri Veseli ka marrë gjë apo jo.
Kjo është simbolika e gurit që e shkel ‘’ushtari i panjohur’’ në Koshare Për Betejën e lavdishme të Koshares së vitit 1999 në studion e emisionit Frontal Live ka folur Xhafer Gashi, shef i zbul
Makina u rrotullua disa herë në ajër, humb jetën mjeku shqiptar Një mjek 66 vjec ka gjetur vdekjen në një aksident në Itali. Ngjarja tragjike është regjistruar në autostradën A25 pa
Grabiten 25 mijë euro në ETC Një shumë prej 25 mijë eurove janë vjedhur gjatë ditës së djeshme nga punëtori dhe sigurimi i ETC-së i cili gjendet në Z
Sakrificat e nënës: Djalin 18 muajsh e dërgova me një të panjohur në Shqipëri Kur miqtë vijnë nga larg edhe emocionet i sjellin më të forta. Këtë do na e tregojë Aida dhe djali i saj Peter të cilët
Prekëse, Nantes i dedikon Salas fitoren në Kupën e Francës (VIDEO) Një fitore e dedikuar për Emiliano Sala, nuk mund të ishte ndryshe për klubin e Nantes, shkruan Albeu.com. Të ballaf
Grabitje e armatosur në Prishtinë Një grabitje e armatosur ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prishtinë. Një punëtore e një institucioni mikor-finan
Kjo vajzë e panjohur i bëri sfidë gjithë VIP-ave në Golden Globes (FOTO LAJM) Si gjithmonë, Golden Globes është plot me VIP-a dhe veshjet në tapetin e kuq ajën ato që marrin vëmendjen. Por këtë
Goditen studentët, civilë të panjohur provokojnë protestuesit (VIDEO) Studentët kanë bojkotuar sot mësimin në shenjë proteste kundër tarifave të larta të Universitetit. Para Ministrisë s
Nga vdekja e dyshimtë tek martesat, 10 fakte të panjohura për Ismail Qemalin Historiani turk Nexhip Alpan ka shkruar një libër historik për themeluesin e shtetit shqiptar Ismail Qemalin. 1- Ditë
Çlirimi i Tiranës, homazhe tek monumenti "Ushtari i Panjohur" (VIDEO) Në mëngjesin e 17 nëntorit të vitit 1944, pas 19 ditë e net luftë të ashpër e të pandërprerë, kryeqyteti i Shqipërisë, T
Serbët shkatërrojnë 5 vetura të shqiptarëve në Veri Në rrugën Kollashinit në veri Mitrovicës më 13 dhe 14 nëntor persona të panjohur kanë dëmtuar veturat e pesë shqiptarëve
Vendosi t'ja dhurojë veshkën të panjohurit por i ndryshoi jeta (VIDEO) Ashley McIntyre e dinte se do të ndryshojë jetën e dikujt, kur vendosi ta dhurojë njërën veshkë, por kurrë nuk kishte be
I "panjohuri" që po lë në hije Ronaldon Në 7 javët e para të kampionatit Italian, ylli I Juventusit, Cristiano Ronaldo e sheh veten në kuotën e 3 golave dhe 5 a
Zgjidhni vetëm një send dhe kuptoni shumë për anën tuaj të panjohur Ndonjëherë disa gjëra ne nuk i dimë akoma për veten. Ky test është krijuar për të zbuluar pak më shumë nga nënvetëdija j