999 rezultate për

paniku

Tërmet 5.6 godet Turqinë, shikoni dridhjet e tokës dhe panikun e qytetarëve (VIDEO) Një tërmet me magnitudë 5.6 ballë ka rënë në Muglla të Turqisë, tërmeti madje është ndjerë edhe në disa ishuj të Greqisë
Momente paniku, tentohet të rrëmbehet 4 vjeçarja në Korçë Një ngjarje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur në Korçë, ku një vajzë vetëm 4-vjeç është tentuar të rrëmbehet. N
''Qeverinë e ka mbuluar m*ti'', Manjani: Perëndimi u panikua për letër higjenike, ne për bukë e makarona Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka ironizuar deklarimet që bëhen kur krahasohet menaxhimi i situatës së koronav
Nëse përjetoni sulm paniku, duhet të keni gjithmonë parasysh këto teknika frymëmarrje Nëse kurrë më parë nuk keni pasur një sulm paniku, duhet të dini që simptomat përfshijnë rrahje të zemrës, djersitje, gj
Banorët e Haraçinës: Nuk ka koronavirus, paniku përhapet pa nevojë (VIDEO) Në Haraçinë e cila ndodhet 12 km larg qendrës së Shkupit, në kushte të gjendjes së jashtëzakonshme dhe rekomandime nga m
U fol për të infektuar me koronavirus, pasagjerët i kap paniku dhe hidhen në ujë Paniku që shkakton sot koronavirusi është vërë vërtet një problem i kosndierueshëm. Kështu ka ndodhur edhe ditën e so
Spasovski apel qytetarëve te Kumanovës: Mos u përfshini nga paniku Kryeministri Oliver Spasovski sonte në profilin e tij në Fejsbuk u qytetarëve te Kumanovës të jenë të matur në këto mome
Në mes të panikut për koronavirusin, Cardi B shtrohet me urgjencë në spital (FOTO LAJM) Cardi B tregoi përmes një postimi në Twitter të enjten se ishte shtruar në spital të mërkurën në mbrëmje, në mes të pand
Këshilla shumë të rëndësishme: Si të mbani larg ankthin dhe sulmet e panikut gjatë karantinimit Pjesa më e madhe e botës tashmë është në karantinë, dhe të jetosh për një kohë të pacaktuar në karantinë, nuk është një
Mesazhi prekës i mjekut të infektivit për fëmijët: Babi ju do shumë por ky është misioni ynë Që ditën e parë kur u zbulua pacienti zero, radiologu Renato Osmanaj së bashku me të gjithë stafin e spitalit infektiv n
"Atake paniku dhe stres", Meghan rrëfen për herë të parë si e ka përjetuar pallatin Mbretëror (FOTO LAJM) Meghan Markle ka qenë një nga dukeshat më të komentuara të pallatit ‘Kensington’, për shkak të sjelljes së saj e cila bi
Paniku nga Hantavirusi, ekspertët tregojnë çfarë nuk duhet konsumuar Një pasagjer që kishte vdekur brenda një autobusi në Kinë, kishte rezultuar pozitiv me një virus krejt tjetër nga COVID-
"Ju lutem mjaft", infermierja shpërthen në lot pas 48 orësh në kujdesin intensiv (VIDEO) Dawn Bilbrough, 51 vjeç, nga New Jorku ka publikuar një video ku shpërthen në lot, pasi pas një turni 48 orësh në kujdes
Enis Bardhi flet për ndeshjen me Kosovën dhe panikun nga koronavirusi Enis Bardhi, lojtari me origjinë shqiptare që përfaqëson Maqedoninë e Veriut, ka deklaruar në një intervistë për “Fan Zo
Në një situatë paniku, Ibrahimovic jep deklaratën komike (VIDEO) Pas pazullimit të kampionateve evropiane të futbollit, ka nisur një luftë ndaj pandemisë së koronavirusit. Futbollist
Balla denoncon Berishën: Po përhap panik me lajme të rreme "Këto ditë të emergjencës kur duhet të gjithë të zbatojnë udhëzimet, vendimet dhe urdhrat e qeverisë dhe ekspertëve, më
Paniku nga koronavirusi, dezinfektohen trenat dhe autobuzat Republika e Maqedonisë së Veriut ka filluar dezinfektimin e trenave të udhëtarëve për parandalimin e përhapjes së korona
Mjeku nga Toronto që shpjegon pse paniku do na lëndojë më shumë se sa sëmundja Një postim nga një ekspert i sëmundjeve infektive është bërë viral në Internet, teksa paralajmëron se reagimet e ekzagje
Prindërit përplasen me stafin e gjimnazit, pezullohet mësimi në Fier Paniku dhe kaosi vazhdon akoma në gjimnazin “Janaq Kilica”, në Fier, aty ku një ditë më parë u helmuan 58 nxënës dhe 2 m
Rama flet për koronavirusin: Do e kalojmë këtë flamë së bashku (VIDEO) Kryeministri Rama risjell në fokus mënyrat se si të mbrohen qytetarët, për të mos u infektuar nga koronavirusi. Krye