E FUNDIT/ Fluturon kurba, 4 viktima dhe 93 raste të reja
999 rezultate për

panik

Lagjja e pasanikëve nis të preferohet nga kartelet, milionerët ndërtojnë dhoma paniku nëpër shtëpi Hamptons është një zonë pasanikësh në Long Island të Nju Jorkut, kryesisht me vila pushimi për milionerë. Në prill të
Tërmet 5.6 godet Turqinë, shikoni dridhjet e tokës dhe panikun e qytetarëve (VIDEO) Një tërmet me magnitudë 5.6 ballë ka rënë në Muglla të Turqisë, tërmeti madje është ndjerë edhe në disa ishuj të Greqisë
Dalinda Disha: Koronavirusi është mashtrim i madh për të përhapur panik (FOTO LAJM) Teksa numri i të prekurve në vend po shtohet me shpejtësi, aktorja e njohur Dalinda Disha përmes një “Instastory” ka shp
Infektohen me koronavirus dy efektivë të Gardës, politikanët në panik Një punonjës i Gardës së Republikës që shoqëron personalitete është infektuar me koronavirus. Mësohet se efektivi i G
Panik te Lacio, serbi Milinkoviç-Saviç përplaset me portierin shqiptar dhe alarmon drejtuesit Momente paniku te Lacio. Ylli i skuadrës kryeqytetase, Milinkoviç-Saviç ka mbetur i dëmtuar pas një përplase në stërvitj
Momente paniku, tentohet të rrëmbehet 4 vjeçarja në Korçë Një ngjarje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur në Korçë, ku një vajzë vetëm 4-vjeç është tentuar të rrëmbehet. N
''Qeverinë e ka mbuluar m*ti'', Manjani: Perëndimi u panikua për letër higjenike, ne për bukë e makarona Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka ironizuar deklarimet që bëhen kur krahasohet menaxhimi i situatës së koronav
Tërmeti godet Italinë, qytetarët në panik Italia është goditur pak më parë nga një tërmet me magnitudë 4.2 të shkallës rihter. Mësohet se epiqendra e tij ka qe
Nëse përjetoni sulm paniku, duhet të keni gjithmonë parasysh këto teknika frymëmarrje Nëse kurrë më parë nuk keni pasur një sulm paniku, duhet të dini që simptomat përfshijnë rrahje të zemrës, djersitje, gj
Banorët e Haraçinës: Nuk ka koronavirus, paniku përhapet pa nevojë (VIDEO) Në Haraçinë e cila ndodhet 12 km larg qendrës së Shkupit, në kushte të gjendjes së jashtëzakonshme dhe rekomandime nga m
U fol për të infektuar me koronavirus, pasagjerët i kap paniku dhe hidhen në ujë Paniku që shkakton sot koronavirusi është vërë vërtet një problem i kosndierueshëm. Kështu ka ndodhur edhe ditën e so
Panik te Milani, kapiteni kërkohet nga Lazio Milanit po i rrezikohet kapiteni i skuadrës. Milan mund të mbetet pa shërbimet e kapitenit të skuadrës, Alessio Romag
Spasovski apel qytetarëve te Kumanovës: Mos u përfshini nga paniku Kryeministri Oliver Spasovski sonte në profilin e tij në Fejsbuk u qytetarëve te Kumanovës të jenë të matur në këto mome
Kumanova në panik pas lajmit të karantinës, qytetaret janë jashtë për furnizim Pas vendimit të qeverisë për karantinim të qytetit panik i madh në Kumanovë. Qeveria vendosi masa të rrepta dhe të gj
Në mes të panikut për koronavirusin, Cardi B shtrohet me urgjencë në spital (FOTO LAJM) Cardi B tregoi përmes një postimi në Twitter të enjten se ishte shtruar në spital të mërkurën në mbrëmje, në mes të pand
Paralajmëroi botën për koronavirusin dhe u akuzua për panik, zhduket mjekja nga Wuhani Një nga mjeket e para në Wuhan që paralajmëroi mjekët e tjerë për përhapjen e koronavirusit, është zhdukur duke shkaktua
Panik te skuadrat, presidenti i UEFA-s: Ky sezon i futbollit mund të humbet Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin, thotë se sezoni aktual i futbollit mund të humbet nëse nuk do të ketë mundësi t
Këshilla shumë të rëndësishme: Si të mbani larg ankthin dhe sulmet e panikut gjatë karantinimit Pjesa më e madhe e botës tashmë është në karantinë, dhe të jetosh për një kohë të pacaktuar në karantinë, nuk është një
Mesazhi prekës i mjekut të infektivit për fëmijët: Babi ju do shumë por ky është misioni ynë Që ditën e parë kur u zbulua pacienti zero, radiologu Renato Osmanaj së bashku me të gjithë stafin e spitalit infektiv n
"Atake paniku dhe stres", Meghan rrëfen për herë të parë si e ka përjetuar pallatin Mbretëror (FOTO LAJM) Meghan Markle ka qenë një nga dukeshat më të komentuara të pallatit ‘Kensington’, për shkak të sjelljes së saj e cila bi