999 rezultate për

pangallos

Ish ministri jashtëm grek Pangallos në #Përballë: shumë simpati për Shqipërinë dhe shqiptarët Nëse lexon apo dëgjon që ka njerëz në administratën publike që paguhen pa shkuar në punë, që shkojnë formalisht në punë
Pangallos: Rama ecën me kokën e Erdoganit, Xhufi: Ai të shpjegojë tri anijet me naftë kontrabandë në Durrës Ish-kryediplomati grek, Teodoros Pangalos e cilësoi si të ndikuar nga Turqia kreun e qeverisë shqiptare Edi Rama duke bë
Ish-ministri i Jashtëm i Greqisë: Rama, i frymëzuar nga Turqia Ish-ministri i Jashtëm i Greqisë, Theodhoros Pangallos, i cilëson të pakuptimta kërkesat e Kryeministrit Edi Rama në lid
Tensionet me Greqinë/ Si e komenton Pangallos kërkesën e Ramës për ligjin e luftës Ish-ministri i Jashtëm i Greqisë, Theodhoros Pangallos, i vlerëson si të pakuptimta kërkesat e Kryeministrit Edi Rama në
Trashëgimia Pangallos dhe qëndrimi i sotëm i Greqisë ndaj Çamërisë ENVER KUSHI Historia dhe Cameria (1) Historia dhe Cameria (2) Historia dhe Cameria (3) Historia dhe Cameria (4) Hi
Arifi-Pangallos nuk kanë biseduar asgjë për kontestin e emrit Nga komunikata zyrtare pas takimit janë shfaqur paqartësi se si dy zëvendëskryeministrat nuk kanë biseduar asgjë për kon