999 rezultate për

panel

Hapet edicioni i shtatë i ICT Awards, me panelin e përbërë nga fëmijë Ditën e djeshme, më 6 Shkurt 2019 në orën 18:00 pranë ambienteve të ARTURBINA u hap edicioni i 7-të i garës së mendjeve
Thaçi nesër në një panel me kryeministren serbe Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, me ftesë të Shefit të Konferencës së Sigurisë së Munihut, Wolfgang Isc
EKSKLUZIVE/ Zbardhet arsyeja pse nuk u lirua Sylejman Selimi Nga Ervin Shkulaku Eshtë refuzuar sërish kërkesa e Sylejman Selimit për tu liruar me kusht dhe tashmë do t'i d
Gazetarja ia thotë hapur se po gënjen, Xhisiela largohet nga studioja Në një intervistë live në “Opinion”, Xhisiela Maloku është shprehur se nuk është dhunuar nga djali i Rrahman Rrajas, dep
Bale "shpërthen" kundër UEFA-s: Paneli duhet shkarkuar Gareth Bale ka "shperthyer" kundër UEFA-s duke thënë se anëtarët e bordit që ndajnë çmimet duhet shakrkuar nga puna.
Thaçi nesër takohet me Vuçiçin Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, dhe Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, pritet të përballen nesër në një panel di
Krijohet impianti i parë me panele diellore në Tiranë Tirana po nis një erë të re në shfrytëzimin e energjisë së pastër. Pas tarracave të gjelbra në disa prej institucioneve
Panelisti i preferuar? Përgjigjet me diplomaci Blendi Fevziu Moderatori Blendi Fevziu është pyetur për emisionin “Opinion” dhe se kush është panelisti i tij më i preferuar por ka dh
Historia e vështirë e 6 motrave vë Ramën përballë një paneli Rama ka mbërritur mbrëmjen e sotme në Tv Klan ku dhe do të përballet me disa histori të dhimbshme të familjeve në nevojë
CAS përjashton lojtarin e parë nga Kupa e Botës Legjenda e Perus, Paolo Guerrero do të mungojë në Botërorin e 2018, pasi që ka dal pozitiv në testin e dopingut Kapiten
Nën ujë e pa shpresë, pamje të frikshme nga Shkodra (FOTO LAJM) Përmbytjet në Shkodër vazhdojnë të jenë një problem i rëndë për të cilin kërkohet ndërhyrja e qeverisë. Mësohet se s
Haradinaj edhe në panel pranë kryeministres serbe Në selinë e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim në Londër, sapo ka filluar konferenca e tretë e investimeve në B
Natali Velija kërkon lirim nga burgu Shtetasja gjermane, Natali Veliaj e dënuar me 8 vjet si e akuzuara kryesore për përvetësim të 1. 4 milion eurove në rast
Shkelje ligjore në tenderin për zgjerimin e rrugës për Podujevë Ministria e Infrastrukturës ka bërë shkelje ligjore në tenderin për zgjerimin e rrugës nga Besia në Podujevë. Kjo minist
Fotografitë më të bukura të kafshëve të egra gjatë 2017 (FOTO LAJM) Një ceremoni në Muzeun e Historisë Natyrore në Londër, do të zbulojë sot fituesit e konkursit të Fotografit të kafshëve
Samsung Galaxy S9 mund të lansohet më herët se zakonisht? Telefoni i ri premium nga Samsung, Galaxy S9 – mund të debutojë edhe më shpejt se sa besohej më parë, thuhet sipas një r
Për herë të parë në histori një kryeminister paraqitet para hetuesve Kryeministri i Pakistanit, Nawaz Sharif, pritet që këtë javë të paraqitet para një paneli hetues, lidhur me akuzat kundë
Nisma e re, mund të zeroni faturën e energjisë me panele diellore Përveçse kursejnë në faturën e energjisë elektrike, familjet dhe bizneset që do të instalojnë panele diellore tani mund
"Dance With Me" zëvendëson Robert Aliajn me "Lilin" (VIDEO) Edhe këtë javë anëtari i jurisë së “Dance With Me”, Bert Aliaj ka kaluar pa bërë zë. Ai nuk është ulur si gjithnjë në pa
Çanta e pajisur me panel diellor (VIDEO) Çanta BirkSun, e pajisur me një panel diellor mund ta rezervojë energjinë e mbledhur në një bateri të vogël që gjendet n