999 rezultate për

pandryshuar

Shi apo rritje temperaturash? Mësoni si do të jetë moti për sot Vijon dominimi i kthjellimeve në territor deri në mesditë kur vranësirat shfaqen në Veri dhe gradualisht shtrihen në gji
Haradinaj e Mustafa, pozicione të pandryshuara për Demarkacionin Demarkacioni me Malin e Zi mbetet ende një sfidë serioze për institucionet e vendit. Kryeministri Ramush Haradinaj shpre
Marquinho rinovon kontratën me PSG Paris Saint-Germain njoftoi në TWitter ripërtëritjen e kontratës me Marquinhon. Ish mbrojtësi brazilian i Romës ësh
Brenda odës së miqve të Ismail Kadaresë Kjo është oda e miqve brenda shtëpisë së shkrimtarit Ismail Kadare. Oxhaku i dhomës ka mbetur i pandryshuar në dekora
Qëndrimi i Rusisë ndaj Kosovës mbetet i pandryshuar Ambasada ruse në Beograd njofton se qytetarët e Kosovës kanë të drejtë të hyjnë në Federatën Ruse vetëm në raste të veça
BSH mban të pandryshuar normën bazë të interesit Këshilli Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë mori në shqyrtim dhe miratoi sot Raportin Mujor të Politikës Monetare. Pasi u
BSH mban të pandryshuar normën bazë të interesit Këshilli Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë vendosi sot të mbajë të pandryshuar normën bazë të interesit në nivelin 2.50%
BSH mban të pandryshuar normën e interesit Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani publikoi sot të dhënat statistikore të muajve të fundit për ekonominë
BSH mban të pandryshuar normën bazë të interesit Pas analizimit të gjendjes së ekonomisë, Këshilli Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë vendosi sot të mbajë të pandryshuar
BSH mban të pandryshuar normën bazë e interesit Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani prezantoi sot raportin mujor të politikës monetare të Bankës Qendrore
BSH mban të pandryshuar normën bazë të interesit Banka e Shqipërisë mban të pandryshuar normën bazë të interesit në nivelin 3.75 përqind. Ky është vendimi që ka marrë Ba
BSH mban të pandryshuar normën bazë të interesit Këshilli Mbikqyrës i Bankës së Shqipërisë vendos të mbajë të pandryshuar normën bazë të interesit në nivelin 3.5 përqind
BSH mban të pandryshuar normën bazë të interesit Banka e Shqipërisë mban të pandryshuar normën bazë të interesit në nivelin 3.5%. Në një deklaratë për mediat guvernatori
Misioni i KFOR-it në Kosovë i pandryshuar Forca e Sigurisë së Kosovës ka arritur kapacitetin e plotë operacional dhe është plotësisht e aftë për kryerjen e detyra
Historia me Turqinë mbetet e pandryshuar në tekstet shkollore Një vit pas kerkesës së Turqisë për ndryshimin e teksteve shkollore të historisë me arsyetimin se në to ka shprehje fyes
BSH mban të pandryshuar normën bazë të interesit Banka e Shqipërisë mban të pandryshuar normën bazë të interesit për lekun në nivelin 3.75%. Në një konferencë për shtyp,
BSH mban të pandryshuar normën bazë të interesit Banka e Shqipërisë vendos të mbajë të pandryshuar normën bazë të interesit, në nivelin 3.75%. Në konferencën e përmuajsh
Universitetet, mbahet e pandryshuar tarifa e shkollimit Studentët do të vijojnë të paguajnë të njëjtën tarrifë shkollimi edhe gjatë këtij viti akademik. Ministria e Arsimit bën
BSH mban të pandryshuar normën bazë të interesit Banka e Shqipërisë vendos të mbajë të pandryshuar normën bazë të interesit në nivelin 3.75%. Në një konferencë për shtyp
Mandati i KFOR mbetet i pandryshuar KFOR-i do të vazhdojë të kontribuojë për një ambient të qetë dhe të sigurt për të gjithë njerëzit në Kosovë. Përmes një