999 rezultate për

pandispanje

Receta për kek me fruta dhe arra Përbërësit për 10 racione: 250 g miell 200 g sheqer 4 vezë 150 g gjalpë i freskët 60 g arra të pjekura 250 g fru
100-vjetori, 550 metra katrore për tortën 13 tonëshe Ambienti i jashtëm pranë Teatrit të Operas dhe Baletit është bllokuar pasi aty ka nisur përgatija e tortës 13 tonëshe e