999 rezultate për

pandev

Pandev i entuziazmuar para ndeshjes me Kosovën: Shansi im i fundit, po digjemi nga dëshira për të fituar Kapiteni i Maqedonisë së Veriut, Goran Pandev ka qenë në konferencë për shtyp para sfidës me Kosovën, që zhvillohet nesë
Lajme jo të mira për Kosovën, Pandev i bashkohet Maqedonisë Maqedonia e Veriut ka marrë shtysë së madhe mbrëmë, para ndeshjes kundër Kosovës. Në një situatë të jashtëzakonshme,
Pozitiv me covid-19, dy yjet e Maqedonisë mungojnë ndaj Kosovës Pas, Goran Pandev, edhe një tjetër futbollist nga Maqedonia e Veriut ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus.
Pandev mungon ndaj Kosovës? Goran Pandev është në pikëpyetje për ndeshjen ndaj Kosovës. "Sportmedia" shkruan se Goran Pandev rrezikon t’i mungojë
Maqedonia e Veriut pritet të jetë pa lojtarin kryesor ndaj Kosovës Maqedonia e Veriut pritet të jetë pa lojtarin kryesor në ndeshjen ndaj Kosovës. Ende nuk ka termin për ndeshjen në mes t
Pandev: I gatshëm të jap tripletën e fituar me Interin për ta mposhtur Kosovën Jo vetëm Kosova e ëndërron kualifikimin në Euro 2020, pasi edhe në kampin e Maqedonisë së Veriut e ëndërrojnë pjesëmarrj
Pandev: Të shtyhet ndeshja me Kosovën Goran Pandev, kapiteni i Kombëtares së Maqedonisë së Veriut në futboll, ka kërkuar që të shtyhet ndeshja me Kosovën, e p
Befasohet Milani, Genoa kalon në avantazh (VIDEO) Është duke u zhvilluar ndeshja mes Milanit dhe Genoa në San Siro. Mysafirët kanë arritur të kalojnë në epërsi qysh në
Gol spektakolar nga "plaku" Pandev, shënon nga 43 metra distancë (VIDEO) Genoa po fiton me rezultatin 2-0 ndaj Lecces në transfertë, ndeshje e vlefshme për javën e 15-të në Serie-A. Goli i p
Klubi i Shkupit dhuron për shqiptarët paratë e mbledhura nga biletat e ndeshjes me A.Pandev Klubi i Shkupit në Maqedoninë e Veriut, ka vendosur që të dhurojë të gjitha paratë që do të mblidhen ditën e nesërme nga
Shkëndija fiton me goleadë Shkëndija fitoi me rezultatin e thellë 6-1 në derbin ndaj skuadrës së Xhepçishtit, Renovës, duke vazhduar ngjitjen, teks
Ernest Gjoka debuton me humbje, Shkëndija mposhtet në shtëpi Nuk ka nisur aspak mirë aventura e Ernest Gjokës te Shkëndija. Skuadra shqiptare u mposht 0-1 në shtëpi nga Akademia Pan
Gjest i mrekullueshëm, skuadra maqedonase uron Shkëndijën e Tetovës për 28 Nëntorin Është dita e pavarësisë së Shqipërisë dhe urime ka gjithandej. Urime që kanë përfshirë edhe botën e sportit. Një nga
Shkëndija tjetër humbje në transfertë, mposhtet nga Akademia Pandev Shkëndija e Tetovës arriti të rikuperonte dy gola por nuk ia doli dot të merrte një pikë që mund të rezultonte shumë e r
Pandev: Shqipëria meritoi të dilte pa pikë, fati ua dha barazimin Ylli i Maqedonisë, Goran Pandev deklaroi pas ndeshjes se Shqipëria kishte marrë më shumë se sa meritonte në ndeshjen e s
Pandev: Shqipëria na e ka borxh një fitore, fituan me fat në ndeshjen e parë Maqedonia vjen me një moral të lartë në prag të përballjes ndaj Shqipërisë. Fitorja në Izrael ka ndryshuar atmosferën te
Ka një lajm të mirë për Shqipërinë në ndeshjen ndaj Maqedonisë Maqedonia në përballjen e nesërme kundër Shqipërisë do të vuajë mungesën e talentit më të madhe të saj. Bëhet fjalë për
Pandev i trembet Shqipërisë: Mund edhe të humbasim Kapiteni i Maqedonisë, Goran Pandev, e cilëson si shumë të vështirë ndeshjen e 5 shtatorit përballë Shqipërisë, e para p
"Futbollisti i Vitit në Maqedoni", triumfojnë shqiptarët (FOTO LAJM) Futbollisti më i mirë i vitit në Maqedoni është një shqiptar. Për të dytin vit, Agim Ibraimi ka lënë pas gjithë rivalët
Zyrtare: Xhemaili dhe Pandev tek Galatasaray Blerim Xhemaili dhe Goran Pandev janë lojtarët më të rinj të Gallatasarayt dhe këtë e ka konfirmuar vetë klubi i Napolit