999 rezultate për

pandershme

Basha: Do shfuqizojmë ligjet e pandershme mbi pronat Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ditën e sotme po prezanton programin e tij për pronat pas zgjedhjeve të 25
Bllokohet transporti në Gjirokastër Në ditën e katërt të protestës së tyre shoferët në Gjirokastër vijojnë të bojkotojnë aktivitetin me arsyetimin se konkur
E pandershme të flitet për skandalet seksuale të VV-së në kuvend Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Sami Kurteshi tha se po tentohet të relativizohet kërkesa për interpelancë lidhur me gj
Braçe sulmon ashpër LSI: Meta po e “vret” Presidentin Mëngjesin e sotëm deputeti Erjon Braçe ika shtuar dozën e tij të kritikave ndaj LSI-së. Duke u marrë me ish-kreun e L
Nis shorti për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi, Hysi: Konkurrencë e pandershme! Në Kuvendin e Shqipërisë sot hidhet shorti për përzgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Short
Pharrell Williams nxit gratë të votojnë për Clinton: “Ajo mund të jetë e pandershme, por edhe ju ashtu jeni ” Muzikanti i mirënjohur në SHBA Pharrell Williams ka nxitur të gjitha gratë amerikanë të përkrahin Hillary Clinton për p
Kujtim Shala: Është e pandershme që Kosova t’i kthejë yjet e sajë Ish-trajneri i Prishtinës, dhe ish-futbollisti i mirënjohur kosovar, Kujtim Shala ka bërë një deklaratë befasuese. Ai k
"E pandershme që Platini të flasë për Topin e Artë" Alvaro Arbeloa, Pepe dhe Fabio Coentrao kanë shprehur publikisht mbështetjen e tyre për Cristiano Ronaldon në garën për
Elbasan, drejtuesit e furgonave në protestë Drejtuesit e furgonave 8+1 protestuan sot përpara Prefekturës në qytetin e Elbasanit kundër konkurrencës së pandershme.
Skandali me qumështin, luftë e pandershme tregtare Autoriteti Kombëtar të Ushqimit deklaroi sot se rezultatet paraprake të dala nga ISUV na bëjnë të dyshojmë që norma e Af
Rexhepi: Deklaratat e Komisionit për Siguri, të pandershme Ministri i Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi ka hedhur poshtë kritikat anëtarëve të Komisionit për Siguri dhe Punë të
Kryerësit e incidenteve do të dënohen Kryeministri Nikolla Gruevski i dënoi incidentet që këto ditë ndodhën në Shkup dhe në qytete të tjera në Maqedoni dhe ap
Konkurrenca e pandershme, taksistët në protesta Shoferët e taksive të cilët ushtrojnë shërbimin e tyre në qytetin e Tiranës kanë protestuar gjatë ditës së sotme kundër
Google akuzohet për fushatë të pandershme për Chrome Google, gjiganti është kritikuar se po promovon në mënyrë të pandershme shfletuesin e saj Chrome. Google akuzohet se ka