999 rezultate për

pandehurve

Trafikim armësh, paraburgim për dhjetë të dyshuarit Departamenti për Krime të Rënda, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së parab
Burg edhe për tre persona të rrezikshëm që u kthyen nga ISIS, ja emrat Gjykata Themelore Në Prishtinë sot ka caktuar masën e paraburgimit ndaj A.M për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer
Dështon sërish seanca për Shullazin, avokatja e pëson me gjobë Dështon sërish seanca në Gjykatën e Apelit, ndaj Emiljano Shullazit dhe 58 të pandehurve të tjerë. Kjo ka ardhur pas
I pandehuri i "Vol-vo 4" humb ndjenjat, shembet në tokë në seancën gjyqësore Prej pak minutash në Gjykatën e Krimeve të Rënda po zhvillohet seanca për çështjen "Avdylaj" dhe pjesën tjetër të të arr
Vëllai i Sekiraqës mbetet në qeli Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, për caktimin e masës së parabu
Paraburgim për dy të pandehur me akuzë tentativë vrasje Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, për caktimin e masës së parabu
Gjykata i lë të lirë 7 deputetët e VV-së që hodhën gaz në Kuvend Gjykata Themelore e Prishtinës ka liruar shtatë deputetët e VV-së që hodhën gaz lotsjellës në seancën e të mërkurës, gja
Gjykata liron nga akuzat djalin e Isa Mustafës Gjykata Themelore e Ferizajt ka liruar nga akuza gjashtë të pandehur për mashtrim, falsifikim të dokumenteve zyrtare, ke
Një muaj paraburgim për Yllin Hoxhën dhe 8 aktivistët e tjerë Gjykata Themelore në Prishtinë -Departamenti i Përgjithshëm, me rastin e vendosjes sipas kërkesës së Prokurorisë Themelo
Rrëzohet kërkesa për pushimin e cështjes Gjika Update- Gjykata e Tiranës rrëzoi kërkesën e kryebashkiakut të Vlorës, Shpëtim Gjika dhe të pandehurve të tjerë për pushi
Gjykata zhgënjen gazetaren Xharra Gazetarja Jeta Xharra është shprehur e zhgënjyer me vendimin e Gjykatës që hodhi poshtë padinë e saj ndaj Sami Lushtakut
Pretenca për Gërdecin në maratonën e shtyrjeve Shtyhet për të disatën herë dhënia e pretencën për 29 të pandehurit e tragjedisë së Gërdecit. Seanca e sotme e cila do t
Sot pritet të jepet pretenca për "Gërdecin" Në dyert e gjykates së Tiranës pritet të jepet sot pretenca e Prokurorisë për 29 të pandehurit e procesit ‘Gërdeci’. E p
Prokuroria kërkon riarrestim të pandehurve të "Gërdecit" Prokuroria kërkon në Gjykatën e Lartë riarrestimin e të pandehurve të dosjes “Gërdeci”. Dy muaj pasi të pandehurit e arr
Shtyhet sërish "Gërdeci", munguan avokatët Gjykata e Shkallës së Parë në Tiranë ka shtyrë për të disatën herë seancën e radhës për çështjen "Gerdeci". Shkak për sh
Gjyqi i Gerdecit, degjohen deshmite e dy te pandehurve Dy dëshmi të një pasnjëshme të dy të pandehurve, i pari ka qenë i arrestuari Sokol Ng
"Gerdeci", nis seanca gjyqesore ndaj 29 te pandehurve Ka nisur rreth orës 11:00, në Gjykatën e Shkallës së Pare në Tiranë, seanca ndaj 29 t