999 rezultate për

pandehurit

Burg për pronarin e kompanisë së ujit, kamioni ishte pa kontroll teknik që në 2017 Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, duke i caktuar masën e paraburgimi
Ngrihet aktakuza për personat që u kapën me mish të prishur në Pejë Prokuroria Themelore e Pejës, Departamenti i Përgjithshëm, ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurve S.SH., R.SH., M.B.,
"Më ler ta vras këtë bir k...", pesë shqiptarët gjejnë belanë në Gjermani Nën akuzën “vrasje në tentativë”, pesë shqiptarë duhet të përgjigjen para gjykatës së rrethit të Trier, Gjermani. Fyerje
Dyshohet se ngacmoi seksualisht nxënësen, arrestohet mësuesi nga Gjakova Një mësues i një shkolle fillore në Gjakovë është arrestuar me dyshimin se ka ngacmuar seksualisht nxënëset e tij. P
Babi im do t'ju gjejë! Fjalët e fundit të studentes që u vra nga shoku grek dhe shqiptari Mediat greke çdo ditë publikojnë detaje lidhur me ngjarjen makabre e cila shkaktoi jo pak zemërimi në popullin grek.
Aktakuzë ndaj katër personave në Skenderaj për veteranët mashtrues Prokuroria Themelore në Mitrovicë – Departamenti i Përgjithshëm, ka ngritur aktakuzë, në Gjykatën Themelore në Mitrovicë
Deputeti del para gjykatës për mashtrim dhe shpëlarje parash deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e partisë Nisma Socialdemokrate, Milaim Zeka pritet të dalë përsëri para gjyqi
Njihuni me arsyet pse gjykata e la në qeli deputetin Demalijaj Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, për caktimin e masës së parabu
Zbulohet në Prizren një vatër e madhe mashtrimi për punësime në Gjermani Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë pranë Gjykatës Themelore në Prizren, Departamenti i Kri
Këto janë fjalët e para të babait vrasës Gjykata Themelore në Gjakovë, të premten, ia ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurit Pjetër Ndrecaj
Burg për trafikantin e armëve Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës, për caktimin e masë
Vodhi 73.000 euro nga një veturë në autostradë, arrestohet autori Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë ka ngritur kallëzim penal në Prokurorinë themelore publike në Shkup kundër
Vodhën mbi 45 banesa, në gjyq tre të pandehurit Një grup kriminal është shkatërruar pak kohë më parë nga një operacion i organizuar mes autoriteteve shqiptare, gjermane
Mbyllen hetimet për bandën e Jurgen Mollës, 9 të pandehur në gjykatë Prokuroria e Krimeve të Rënda ditën e sotme ka përfunduar hetimet për bandën e rrjetit të trafikut të drogës të Jurgen M
Dyshohet për një vatër korrupsioni në kabinetin e Muhaxherit Prokuroria Themelore në Pejë, Departamenti i Krimeve të Rënda, ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurit B.Sh. për vepër
Vëllai i Sekiraqës mbetet në qeli Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, për caktimin e masës së parabu
Çfarë ndodhi me personin që gjuajti me armë në Prishtinë Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, për caktimin e masës së parabu
EULEX ngre aktakuzë ndaj gjashtë personave, janë edhe veteranë të dyshimtë Një prokuror i EULEX-it e ka ngritur një aktakuzë kundër gjashtë (6) të pandehurve. Të pandehurit akuzohen për veprat pe
Gjykata i cakton një muaj paraburgim të pandehurit B.B Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë për caktimin e masës së parabur
Aktakuzë ndaj dy zyrtarëve policorë për keqpërdorim të pozitës zyrtare Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë, kundër të akuzuarve F.T. dhe R.K., që të dy zyrtar policor për shka