999 rezultate për

pandalshme

Vllaznia e pandalshme, mund Partizanin dhe arratiset e vetme në krye (VIDEO) Vllaznia nuk mund të fshihet më, tani mund të cilësohet pa frikë si pretendente për titullin kampion. Kuqeblutë e Br
E pandalshme xhudistja kosovare, i siguron Kosovës medalje në Paris (FOTO LAJM) Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ia ka siguruar Kosovës një medalje në kategorinë deri në 52 kilogramë në Grand Slami
Basha nga selia e PD: Forca e pandalshme është populli Në mbyllje të protestës së tetë kombëtare të opozitës së bashkuar, kreu i PD iu drejtua edhe një herë qytetarëve nga sel
E pandalshme, Luana sfidon hapur gjithë moderatorët shqiptarë (FOTO LAJM) Emisioni i suksesshëm i Luana Vjollcës, "Shiko Kush Luan", ka bërë shumë bujë. Dhe mesa duket Luana edhe pasi e mbyll
Kosova e pandalshme, shënon edhe golin e katërt kundër Azerbajxhanit (VIDEO) Kosova ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Azerbajxhanit në "Fadil Vokrri". Golin e ka shënuar Arbër Zeneli në minutë
PSG e pandalshme, 12 ndeshje 12 fitore në Ligue 1 (VIDEO) PSG ka marrë fitoren e 12 në kampionat, duke mposhtur sonte Lillen me rezultatin 2-1 në "Parc des Princes". Ai që zh
39 gola të shënuar dhe 33 pikë të grumbulluara, PSG e pandalshme në kampionat (FOTO LAJM) PSG po kalon një ndër momentet më të mira në historinë e saj në Ligue 1. Trajneri gjerman, Thomas Tuchel e ka kthyer
Barcelona e pandalshme, shënon edhe golin e tretë ndaj Sevillas (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Sevillas në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është Luis Suarez që shënon ng
Dafina e pandalshme, nxjerr asetet dhe trullos publikun (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun. Dafina është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdi
Bleona e pandalshme, film krah aktorit me famë botërore Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti është një nga personat më të komnetuar dhe që gjithmonë kërkon qendrën e vëmendjes.
Anglia e pandalshme, shënon edhe golin e dytë ndaj Spanjës (VIDEO) Anglia ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Spanjës në " Estadio Benito Villamarín". Këtë herë është Marcus Rashford që
Kosova e pandalshme, shënon edhe golin e tretë kundër Maltës (VIDEO) Kosova ka shënuar edhe golin e tretë kundër Maltës në "Fadil Vokrri". Është përsëri Benjamin Kololli në minutën e 81
PSG e pandalshme, merr fitoren e 7 radhazi në Ligue 1 (VIDEO) PSG ka mposhtur sot me skuadrën e Reims me rezultatin 4-1 në "Parc des Princes", ndeshje e vlefshme për javën e 7 të Lig
Marina e pandalshme, publikon fotot provokuese nga Miami (FOTO LAJM) Marina dhe Geti aktualisht gjenden në Miami, ku po shijojnë pushimet e tyre të vonshme. Por duket se këto kohë, Marin
Spanja e pandalshme, shënon edhe dy gola të tjerë kundër Kroacisë (VIDEO) Spanja ka shënuar edhe dy gola të tjerë ndaj Kroacisë në "Estadio Manuel Martinez Valero". Të dy golat i ka shënuar
Luana e pandalshme, sjell një gjë të re për të gjithë (VIDEO) Pas publikimit të projektit të fundit muzikor Luana Vjollca duket se po i shijon shumë këto ditë të nxehta vere. Si gjit
E pandalshme, Luana paralajmëron klipin tjetër (VIDEO) Luana Vjollca së fundmi është kthyer në një personazh shumë të komentuar, sidomos për format e saj bombastike. Ama p
Rusia e pandalshme, shënon edhe golin e tretë ndaj Arabisë Saudite (VIDEO) Rusia ka shënuar edhe golin e tretë përballë Arabisë Saudite në "Luzhniki Stadium". Autori i golit është Artem Dzyub
Po ndodh ajo që pritej, euro i kthehet rënies së pandalshme Në tregun valutor vendas euro ka shënuar rënie sërish krahasuar me ditën e djeshme, euro sot blihet me 127 lekë dhe shit
E pandalshme në provokime Oriola Marashi, shikoni çfarë veprimi bën (FOTO LAJM) E konsideruar si një ndër modelet shqiptare më seksit momentit, Oriola Marashi, nuk ndal publikimin e fotove seksi dhe j