999 rezultate për

panda

"I pakrahasueshëm, i pandalshëm, i guximshëm", Georgina dedikim special për CR7 E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka komentuar dështimin e portugezit për të fituar për herë të 6-të n
Çiftet më të bashkuara të zodiakut, lidhja e tyre është e pandarë Zbulo nëse shenja jote dhe e partnerit tënd janë në listë... Dashi dhe Peshorja Dashi është një shenjë shumë e ven
Katërshja e pandashme, çiftet Romeo-Jonida dhe Donald-Bora përsëri "mat" (FOTO LAJM) Tashmë lidhjet e tyre nuk mund të mohohen më. Bora Zemani dhe Donald Veshaj bashkë me Romeon Veshajn dhe Jonida Maliqin
Motrat kosovare të pandashme, së bashku diplomohen edhe në polici Gjatë ditës së sotshme kanë dipoluar 416 të rinj për zyrtarë policorë. Kjo ishte gjenerata e 54-të e Policisë së Kosovës
Khabib Nurmagomedov i pandalshëm, mposht Dustin Poirer (VIDEO) Khabib Nurmagomedov ka ruajtur titullin e tij të të botës në pesha të lehta nëUFC me një fitore mahnitëse ndaj Dustin Po
Gjermania në festë, vijnë në jetë binjaket panda (VIDEO) Në Gjermani ka festë të madhe për lindjen e dy binjakëve të veçantë: ata janë dy këlyshë panda nga Kopshti Zoologjik i B
Kur arkitekti e merr shkollën me “mik” (FOTO LAJM) Nga xhami i rrezikshëm deri tek qilimat që shkaktojnë dhimbje koke kur i shikon, këto grupe shkallësh janë dizajnuar aq
Rashica i pandalshëm, shënon gol për Wender Bremen (VIDEO) Werder Bremen është duke e zhvilluar ndeshjen e raundit të parë të kupës së Gjermanisë ndaj ekipit Atlas Delmenhorst.
Vajzat e Sonit dhe Rezartës janë të pandara njësoj si nënat e tyre (FOTO LAJM) Soni Malaj dhe Rezarta Shkurta janë dy nga mikeshat më të mira të showbiz-it shqiptar dhe këtë e kanë treguar gjithmonë
Formacioni më i mirë i Instagramit, dominon Reali (FOTO LAJM) Rrjetet sociale janë bërë pjesë e pandarë e jetës së futbollistëve të famshëm. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ë
Basha nga selia e PD: Forca e pandalshme është populli Në mbyllje të protestës së tetë kombëtare të opozitës së bashkuar, kreu i PD iu drejtua edhe një herë qytetarëve nga sel
Për herë të parë në botë fotografohet panda albine Nuk kishte ndodhur deri tani që të kapej një imazh i qartë i pandës albine. Një panda e rrallë e gjitha e bardhë është k
Mbappe i pandalshëm, shënon golin e dytë përballë Monaco (VIDEO) PSG-ja ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Monacos në ndeshjen që po zhvillohet në "Parc des Princes". Ishte sulmuesi i
Vedat Muriqi i pandalshëm, shënon edhe përballë Besiktas (VIDEO) Vedat Muriqi shënon përsëri. Sulmuesi kryesor i kombëtares së Kosovës ka gjetur rrugën e rrjetës pasditen e sotme, në pë
Të pandalshëm “shqipet” shënojnë 3 gola për 3 pikët e para në grup (VIDEO) Më fund erdhi rezultati pozitiv për kombëtaren tonë. Pas 4 humbjeve rradhazi skuadrës tonë I kishte humbur busulla që so
Kololli i pandalshëm, shënon përsëri gol në Zvicër (VIDEO) Benjamin Kololli ka vazhduar me formën fantastike në Zvicër Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, që të Zurichu po luan në
Durmishaj i pandalshëm, shënon kundër PAOK-ut Sulmuesi shqiptar, Florian Durmishaj ka shënuar sërish ditën e sotme për Panioniosin, në ndeshjen e kthimit në turin çer
PSG i pandalshëm, dyfishon rezultatin ndaj Manchester United (VIDEO) PSG ka dyfishuar rezultatin ndaj Manchester United në "Old Trafford". Ai që ka shënuar është Kylian Mbappe në minutë
Piatek i pandalshëm, Milan fiton me spektakël ndaj Cagliarit (VIDEO) Milan ka mposhtur sonte Cagliarin me rezultatin 3-0 në "San Siro". Rosonerët kaluan në epërsi fal autogolit të shënua
Ronaldo i pandalshëm, Juventus shënon golin e tretë kundër Parmas (VIDEO) Cristiano Ronaldo nuk ndal së shënuari. Juventus ka shënuar edhe golin e 3 ndaj Parmas në "Allianz Stadium". Është p