999 rezultate për

pancerat

Gjermania në krizë, pancerat konkurojnë me San Marinon Liga e Kombeve ka dhuruar befasira të mëdha. Një ndër to është Gjermania, e cila po vijon të paraqitet dobët, që pas Bot
Fantastikë meksikanët, çojnë "pancerat" kokëulur në dhomat e zhveshjes Sapo është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes Gjermani-Meksikë me rezultat 0-1. Meksika ka arritur të kaloj në avantazh
"Pancerat" e nisin vrullshëm, dy goditje drejt portës së meksikanëve (VIDEO) Gjermania dhe Meksika, po luajnë ndeshjen e parë të vlefshme për grupin F të kësaj Kupe Bote. Në “Luzhniki Arena” të
E FRIKSHME/ E dini që Gjermania nuk mundet prej 15 vitesh? Gjermania ka statistika të frikshme në kualifikueset për në kampionatet Botëror. "Pancerat" janë e vetmja skuadër që nuk
Zhbllokohet super sfida, Ozil kalon në avantazh Gjermaninë (VIDEO) Gjermania zhbllokon ndeshjen ndaj Italisë. Pancerat kanë kaluar në avantazh në minutën e 65-të të ndeshjes më anë të Mes
Gjermania nuk na ndihmon, fiton vetëm minimalisht (VIDEO) Gjermania fiton me lehtësi 1-0 në ndeshjen e fundit ndaj Irlandës së Veriut, pa mundur që ta na japë një "dorë" në obje
Gjermani-Ukrainë, pancerat luajnë pa sulmues (FOTO) Gjermania dhe Ukraina sonte do të mbyllin ditën e tretë të Europianit, teksa priten të tjera emocione. Pancerat do të lu
Brazil-Gjermani, Marina bën tifo për "Pancerat" (FOTO LAJM) Marina Vjollca mbështet Gjermaninë në gjysmëfinalen e sotme përballë Brazilit. Ajo e ka dëshmuar këtë me anë të një foto
Francë-Gjermani, Matuidi: "Pancerat" favoritë Blaise Matuidi është me fat që do të jetë në dispozicion të Didier Deschamps për takimin çerekfinal me Gjermaninë. Kundë
Gjermani-Portugali, Oktapodi: Fitojnë "Pancerat" (VIDEO) Falë Polit, oktapodët kanë dhënë prova se janë të saktë në parashikime, duke qenë se në 2010 ai parashikoi saktë të gjit
Paqe mes Gjermanisë dhe Paraguajit (VIDEO) Joachim Low para miqësores me Paraguajin pati deklaruar se do Gjermania e tij do t’i tregonte dhëmbët kundërshtarit dhe
Hollandë-Gjermani, "Pancerat" zbulojnë listën Joachim Low, trajneri i Gjermanisë, ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për miqësoren ndaj Hollandës që do të