999 rezultate për

panariti

Panariti: Bujqësia ka rritje, mbështetini fermerët me kredi Në kuadër të Muajve të Bujqësisë, Ministri Panariti priti sot për një mëngjes pune, përfaqësues të institucioneve financ
Dermatoza nodulare bën "namin" në Lushnje dhe Elbasan, Panariti vesh dorezat dhe i jep një mesazh Braçes (FOTO) Afrimi i zgjedhjeve ka rritur tonet edhe brenda maxhorancës ku deputeti Erjon Braçe akuzoi se vaksinat kundër dermatozës
Skandali me lopët e sëmura, Panariti: S'ka vend për panik Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujrave, Edmond Panariti, njoftoi sot, gjatë një komunikimi m
Zhvillohet në Mal të Zi takimi i dhjetë i Ministrave të Bujqësisë së Evropës Juglindore Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti, mori pjesë në ministerialin e organizuar në Budva, Mali i Zi. Ky takim rënditet
Fabrika e duhanit në Shkodër/ Panariti: Në treg do të ketë standarde strikte "Rikthehemi në një traditë madhështore, në një nivel akoma më të madh, më të avancuar, më modern, duke krijuar dhe kons
Panariti: Sistemi hidrik ka nevojë për menaxhim sipas standardeve të kohës Një muaj pas nënshkrimit të Memorandumit të Bashkëpunimit me Republikën Popullore të Kinës, në fushën e menaxhimit të in
Panariti: Presim situatë edhe më kritike Ministri Edmond Panariti ka deklaruar se ne duhet të përgatitemi për një situatë edhe më kritike. Ministri i Bujqësisë,
Menaxhimi i Integruar i Ujit/ Panariti pret Shefin e Zyres se Agjencisë Austriake Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujrave, Edmond Panariti, priti sot Shefin e Zyrës së ADA (Ag
FIER/ Panariti: Fermerët sipërmarrës do të na kenë në krah Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujrave, Edmond Panariti, zhvilloi sot një vizitë në rrethin
Panariti nënshkruan në Kinë marrëveshjen në fushën e burimeve ujore Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujrave, Edmond Panariti, nënshkroi një Memorandum mirëkuptim
Ministri i Bujqësisë: Brenda pak ditësh rinis shitja e mishit Ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, garanton se brenda pak ditësh do të rinisë lëvizja e bagëtive nga fermat drejt th
Panariti: Asistencë amerikane për pajisjen e laboratorëve rajonalë në Shqipëri (FOTO LAJM) Në kuadër të vizitës së tij në SHBA, Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panarit
Restorantet me certifikatë sigurie Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka nisur vendosjen e certifikatave të inspektimit për garantimin e sigurisë ushqimore në
Panariti feston ditëlindjen i rrethuar me speca e pjeshka (FOTO LAJM) Stafi i Ministrisë së Bujqësisë nuk ka haruar pa i bërë një festë surprizë për ditëlindje Edmond Panaritit. Në këtë
Maqedonia vazhdon bllokadën e perimeve të Shqipërisë Maqedonia vazhdon bllokadën e perimeve të Shqipërisë në kufi, ku mësohet se 13 kamionë që janë bllokuar në kufi dhe nuk
Lumi Shkumbin çan argjinaturën, Panariti: Banorët e Çermës të lënë shtëpitë Në mesditë, lumi Shkumbin ka çarë argjinaturën, ndaj ministri Panariti ka apeluar që banorët e Çermës të largohen nga sh
Panariti "threatens" to block Macedonian products Minister of Agriculture, Rural Development and Water Management, Panariti, said he was against what he calls a trade war
"Nuk duam luftë tregtare me Maqedoninë! Gati ankimimi në BE dhe CEFTA" (VIDEO) Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti, është shprehur kundër asaj që ai e
Panariti ndalon peshkimin në zonën e ndotur në Durrës Ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka urdhëruar pezullimin e aktivitetit të peshkimit në zonën e ndotur detare në Du
Panariti takon ambasadorin Lu, fokus zhvillimi i bujqësisë Zhvillimi i bujqësisë ka qenë në fokus të takimit ndërmjet ministrit Panariti dhe ambasadorit Lu. Ministri i Bujqësisë,