999 rezultate për

panariti

I intubuar prej ditësh, ky është mësuesi nga Elbasani që ndërroi jetë (FOTO LAJM) COVID-19 i ka marrë jetën një tjetër mësuesi në Elbasan. Mësohet se viktima është mësuesi 55-vjeçar Spiro Panariti.
Edmond Panariti largohet nga LSI, shkon në Presidencë Edmond Panariti ka ndërprerë angazhimin e tij me Lëvizjen Socialiste për Integrim. Në një postim në rrjetet sociale, Pan
Ish-ministri thirrje shqiptarëve: Mos i puthni kafshët tuaja, mund t'ju infektojnë me COVID-19 Kafshët e shoqërimit mund të jenë bartëse potenciale të koronavirusit dhe kjo është e provuar. Ish-Ministri Edmond Pa
Ish-ministri i Bujqësisë në zi, humb njeriun e afërt (FOTO LAJM) Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti ka humbur ditën e djeshme babain. Panariti ka vendosur në Facebook foton si
Po konsumojmë qumësht kancerogjen? Reagon Niko Peleshi Ditën e sotme ish-ministri i Bujqësisë Edmond Panariti dha alarmin se në qumështi që tregtohet në shqipëri është i helmu
Alarm në Shqipëri: Po pijmë qumësht kancerogjen "Aflatoksina është substancë kancerogjene e fuqisë shumë të lartë, e pa zbërthyeshme dhe rezistente ndaj përpunimit t
Ish-ministri ngre alarmin për çarjen e rezervuarëve, paralajmëron tragjedi të llahtarshme Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti ka deklaruar shumë i shqetësuar në News 24 se rezervuarët në vendin tonë, rrez
E pabesueshme, ky ministër ka qenë kovaç Ish-ministri i LSI-së, një herë në krye të diplomacisë shqiptare e më pas tek ministria e Bujqësisë rrëfen për herë të p
Ministri i LSI i përgjigjet Braçes: Çfarë komedie, të paktën vaditni palmat Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti ka reaguar më në fund pas shumë akuzave nga deputeti I PS-së Erion Braçe. Me anë
Kriza politike, Panariti: Kompromisi mes palëve i vonuar Edmond Panariti ka komentuar situatën politike në vend, ndërsa theksoi se konsensusi mes palëve është i vonuar ndërsa ai
Edmond Panariti kandidat për President? Ministri i LSI-së jep detaje Edmond Panariti i LSI mund të jetë njëri prej kandidatëve për President të Republikës. I ftuar në studion e News24, m
Qeveri besimi? Panariti: Jemi drejt një koalicioni me PS Pas deklaratës së Ilir Metës për krijimin e qeverisë së ‘besimit’, një tjetër sinjal vjen nga radhët e LSI-së, duke lënë
Panariti flet për deklaratat e Tahirit: Le të flasin qytetarët... “Kriza politike aktuale që ka mbërthyer vendin, zgjidhet vetëm përmes dialogut” Kështu ka deklaruar nga Pogradeci, Mi
"BOMBA" E DYTË/ Një tjetër ministër sfidon Ramën: Duam Ilir Metën kryeministër! Pas Klajda Gjoshës, një tjetër ministër i kabinetit Rama thekson se do të donte Ilir Metën kryeministër të vendit. Mi
Ministri i LSI anashkalon debatet mbi koalicionin: Populli ka nevojë për punë, jo për politikë Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti sot nga Pogradeci deklaroi se populli kërkon mbështetje, punë, investime. Gjat
Panariti takon homologun gjerman, siguron mbështetje për laboratorin e referencës Ministri i Bujqësisë Panariti gjatë një vizite zyrtare në Gjermani ka siguruar mbështetje nga homologu i tij për krijimi
Panariti: Burg kush tregton mishin pa asnjë kriter Ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka mbledhur njësinë e Task Force, ndërsa ka thënë se tregtarët që shesin mishin n
Pas sëmundjes së lopëve, një tjetër rrezik alarmon fermerët në Shqipëri Pas dermatozës nodulare që përgjunji mjaft fermerë në vend për shkak të ngordhjes së lopëvë, një tjetër rrezik shfaqet n
Ministri i Bujqësisë dërgon për të moshuarit pako me ushqime Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujrave, Edmond Panariti, vizitoi sot Qendrën Polivalente Dit
Maqedonia bllokon produktet shqiptare, Panariti: Sjellja e maqedonasve e papërgjegjshme (VIDEO) Sikurse çdo vit, edhe këtë jave u përsërit fenomeni i bllokimit të perimeve shqiptare nga shteti maqedonas në kufirin fq