999 rezultate për

panamase

Brazilit nuk i mjafton Paqueta, "ngec" përballë Panamasë Brazili ka barazuar 1-1 ndaj Panamasë në Estadio do Dragao të Portos në Portugali, një rezultat zhgënjyes duke parë yjet
Southgate për ndeshjen ndaj Panamasë: Nuk jam i kënaqur me paraqitjen që bëmë Anglia ka bërë një fitore spektakolare sot përball modestëve të Panamasë, pasi nuk janë treguar të papërmbajtshëm. M
Vjen goli i nderit! Panamaja i shënon "tre luanëve" (VIDEO) Më në fund ka ardhur një reagim nga Panamaja. Goli ka ardhur në minutën e 78' nga këmbët e Felipe Balay, që i ka rikt
"Tre luanët" të pamëshirshëm, shënojnë golin e pestë (VIDEO) Anglia është treguar e pamëshirshme kundër Panamasë duke i shënuar pesë gol në këtë pjesë të parë. Goli i pestë ka a
Qendërmbrojtësi anglez "çan" portën e Panamasë (VIDEO) Sapo ka nisur ndeshja e parë e ditës së 11-të e Botërorit ku Anglia do të përballet me Panamanë. Anglia ka arritur të
Publikohen formacionet, Anglia kërkon tre pikë kundër Panamasë Sot do të luhet ndeshja e parë e ditës së 11-të e Botërorit ku Anglia do të përballet me Panamanë. Anglia do të kërko
Mediat zbulojnë formacionin e Anglisë kundër Panamasë (FOTO LAJM) Duket se mediat janë shumë të angazhuara për të gjetur hapësira nga trajnerët për të zbuluar formacionin e mundshme ndaj
Belgjika fiton bindshëm ndaj Panamasë (VIDEO) Belgjika ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sot ndaj Panamasë me rezultatin e përgjithshëm 3-0, ndeshje e vlefshme
Belgjika shënon edhe golin e tretë ndaj Panamasë (VIDEO) Belgjika nuk ndalet kundër Panamasë, ku ka shënuar edhe golin e tretë në "Fisht Olympic Stadium". Është përsëri ai,
Belgjika nuk ndalet, shënon edhe golin e dytë ndaj Panamasë (VIDEO) Belgjika ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Panamsë në "Fisht Olympic Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi Romel
Super Mertens, Belgjika kalon në avantazh ndaj Panamasë (VIDEO) Belgjika ka arritur të shënojë golin e parë ndaj Panamasë në "Fisht Olympic Stadium". Ai që ka shënuar është Mertens
Sulmi i Belgjikës nuk mjafton për të shënuar ndaj Panamasë, rrjetat mbeten të paprekura Është mbyllur pjesa e parë e takimit midis Belgjikës dhe Panamasë me një barazim pa gola 0-0. Rrjetat kanë mbetur të
Trajneri i Panamasë tregon favoritin kryesor për të fituar Kupën e Botës Ekipi i Panamasa ka arritur për herë të parë që të marri pjesë në botëror dhe do të jetë “Rusi 2018”. Duket se janë më t
Festimi i çmendur i telekronistit pas kualifikimit të Panamasë në Botëror (VIDEO) Panamaja u kualifikua për herë të parë në historinë e vendit në një Kupë Bote. Një ëndërr përrallorë e bërë realitet për
Ndërron jetë Noriega, si kaloi nga ish-spiuni i CIA-s në trafikant droge? (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë si pasojë e një hemoragjie në tru ish-diktatori e drejtoi vendin e Amerikës Qendrore nga viti 1983 deri
Vritet pas një atentati me armë futbollisti i njohur i Panamasë Futbollisti veteran i Panamasë, Amilcar Henriquez ka humbur jetën pas një atentati me armë zjarri në Nuevo Colon, në ven
Thaçi mes liderë botërorë në përurimin e Kanalit të Panamasë (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, së bashku me dhjetëra liderë botërorë, ka marrë pjesë në ceremoninë hi
Thaçi i bashkohet 20 liderëve botërorë në inaugurimin e kanalit të Panamasë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, pas vizitave në shtete të ndryshme të rajonit dhe Evropës, të premten ai do të udhët
Nis hetimi për zbardhjen e përfshirjes së kosovarëve në "Letrat e Panamasë" Autoritetet kompetente në Kosovë kanë filluar analizën apo verifikimin e rasteve të dyshuara të përfshirjes eventuale të
Kush i vodhi infomacionet e Panamasë dhe pse nuk ka amerikanë? Skandali i "Panama Papers" u rrethua që në fillim disa hije dyshimi. Gazetarët e gjermanes "Suddeutsche Zeitung" i konta