999 rezultate për

panairin

Shqipëria, në Panairin Ndërkombëtar të Bujqësisë në Prishtinë Shqipëria do të marrë pjesë në Panairin Ndërkombëtar të Bujqësisë “Agro-Kosova 2014″, që do të hapet më datë 25 sh
Ministri Shabani merr pjesë në panairin e bashkëpunimit rajonal Shqipëri-Maqedoni Ministri i Pushtetit Lokal dhe Vetëqeverisjes së Republikës së Maqedonisë, z. Lirim Shabani ka marrë pjesë në Panairin e
Produktet shqiptare prezantohen në panairin kinez Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Arben Ahmetaj, mori pjesë në konferencën e ministrave të Ekon
Lushnja organizon panairin e agrobiznesit Lushnja i rikthehet traditës së zhvillimit të panaireve, për promovimin e prodhimeve bujqësoro-blegtorale. Rreth 50 subj
Bashkia e Lushnjes organizon panairin e agrobiznesit Pas 14 vitesh, Bashkia e Lushnjes organizoi këtë të shtunë panairin e agrobiznesit ku morën pjesë firma të ndryshme të p
Rama në panairin Ndërkombëtar të Librit në Torino (FOTO-LAJM) Kryeministri Edi Rama, i cili ndodhet në një vizitë në Itali, vizitoi dje Panairin Ndërkombëtar të librit në Torino, ku
Panariti në panairin agro-ushqimor në Bushat Ministri i Bujqësisë Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave Edmond Panariti mori pjesë sot në në Panairin Agro-Us
Katër projekte të reja fason për rritjen e punësimit Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Arben Ahmetaj gjatë një bashkëbisedimi me bizneset pjesëmarrëse në Panairin e Punësimit
Berisha: Protestuesit i demaskuan Ramës panairin e mashtrimit (FOTO-LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha përgëzoi sot protestuesit që sipas tij demaskuan panairin e kryeministrit Rama. Përmes një
Gjashtë mijë vende të reja pune në panairin e punësimit Është çelur sot në Tiranë panairi i punësimit 2014. Në ceremoninë e hepjes mori pjesë edhe ministri i Mirëqenies Sociale
50 kompani marrin pjesë në Panairin e Karrierës së Universitetit Epoka (FOTO LAJM) Universiteti Epoka ka organizuar sot Panairin e Parë të Karrierës, një aktivitet i cili synon t’u ofrojë mundësi punësim
Vizita e Ramës dhe Thaçit në panairin e punimeve artizanale Kryeministri Edi Rama dhe ai i Kosovës Hashim Thaçi vizituan dje panairin e punimeve artizanale të artizanëve të Kukësit
"Pak Shqipëri" në Panairin e Librit në Shkup Në Panairin e 26-të Ndërkombëtar të Librit në Shkup janë prezantuar plot 400 tituj të ndryshëm librash. Në këtë panai
Panariti në panairin e bujqësisë në Itali Ministri i Bujqësisë Zhvillimit Rural dhe Administrimit të ujërave z. Edmond Panariti mori pjesë në panairin kombëtar te
Basha viziton panairin e mobilierisë (FOTO-LAJM) Kryetari i Bashkisë së Tiranës dhe kryetari i PD-së, z. Lulzim Basha viziton panairin e mobilierisë të hapur në ambiente
Shqipëria në Panairin Ndërkombëtar “EXPO Milano 2015” Shqipëria do të marrë pjesë në Panairin Ndërkombëtar “EXPO Milano 2015”. Vetëm për qiranë e përdorimit të pavionit shqip
Ja makinat në Panairin Ndërkombëtar të Makinave në Gjenevë (FOTO LAJM) Pas disa ditësh në Gjenevë hap dyert Panairi Ndërkombëtar i Makinave, i cili organizohet për të 84-tën herë me rradhë.
Ministri Panariti në Francë, merr pjesë në Panairin Ndërkombëtar të Bujqësisë Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti, ndodhet sot për një vizitë në Fran
Delegacione të ndryshme vizitojnë panairin ndërkombëtar EXPOKOS 2013 Panairi EXPOKOS, i cili u hap dje në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, është duke shkuar shumë mirë. Numër i madh i vizito
Saraçini në Panairin e Shkupit Ministri i Ekonomisë Valon Saraçini sot në Panairin e Shkupit - Salla Diplomatike, do të marrë pjesë në takimin e katërt