999 rezultate për

pamundur

Marca: Pse Ronaldo e ka të pamundur kthimin në Real Madrid Dëmet financiare që ia ka sjellë kriza e koronavirusit në Itali Juventusit kanë bërë që mediumet e mëdha botërore të spe
Ylli i Kombëtares publikon sfidën e re, duket e pamundur (VIDEO) Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Ermir Lenjani ka publikuar një video ku ka sfiduar edhe futbollistët e tjerë.
Pas takimit me Thaçin, flet Haradinaj: Shkuarja në zgjedhje është e pamundur Presidenti Hashim Thaçi zhvilloi edhe konsultën e fundit për sot me kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj. Haradinaj k
Mbappe te Reali në verë? E pamundur Kylian Mbappe është prej kohësh një dëshirë e madhe e Real Madrid dhe Florentino Perez. Prej kohësh është folur se ‘M
Pastore i pashpresë: Ky sezon është e pamundur të mbyllet Lojtari i Romës, Javier Pastore, nuk është aspak optimist sa i përket rikthimit të futbollit. Përhpaja e shpejtë dhe
UEFA merr vendimin drastik për ndeshjet e Champions dhe Europa League Pritet vetëm njoftimi zyrtar, teksa “Sportmediaset”, zbulon se UEFA ka vendosur të pezullojë Ligën e Kampionëve dhe Ligë
E BUJSHME/ Juventus - Lyon mund të luhej në "Air Albania" E bujshme, sfida e kthimit të raundit të 1/8-ave të Champions League mes Juventus dhe Lyon mund të luhej në "Air Albania
Conte i dorëzuar: Juventusi është më lart se ne Trajneri i Interit, Antonio Conte pas humbjes 2-0 ndaj Juventusit pranoi se "është e pamundur të bëjmë krahasim mes nesh
Memushaj bën të pamundurën, shënon supergol (VIDEO) Edhe pse 33 vjeç teknika dhe fantazia e Ledjan Memushaj mbetet për t’u vlerësuar. Mesfushori kuqezi ka shënuar një super
Busquets pas barazimit: Ishte e pamundur të gjeje hapësirë te Napoli Sergio Busquets ka thënë se ka qenë e pamundur që Barcelona të gjente hapësira në mbrojtjen e Napolit. Busquets gjith
Xhaferi:Shqiptari në një post të rëndësishëm, nuk është punë e pamundur Kontestet zgjidhen vetëm kur për to flitet në mënyrë të drejtpërdrejtë dhe pa doreza, këtë për gazetën “Politika” nga Be
Milinkovic bën të pamundurën, shikoni çfarë goli realizon (VIDEO) Ylli i Lazios, Sergej Milinkovic-Savic ka dhuruar spektakël në stërvitje. Mesfushroi relizoi një gol të pabesueshem d
Liverpool +16, Guardiola dorëzohet në garën për titull: Është i pamundur Pep Guardiola ka pranuar humbjen në garën e titullit të Premierligës. Skuadra e tij e Manchester Cityt ishte në gjend
35-vjeçarin e zuri vinçi në Korçë, momenti kur vëllai mëson lajmin tragjik (VIDEO) Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë ku një punëtor ka humbur jetën pasi ëhstë shkëputur vinçi.
Kaos në Tiranë, trafiku paralizon prej orësh lëvizjen e automjetëve Tirana është kthyer në një tmerr për qytetarët në këto festa të fundvitit. Trafiku është rënduar ndjeshëm dhe lëvizj
Premier League? Guardiola duket i dorëzuar Pep Guardila duket se është dorëzuar në luftën për titullin kampion në Angli. Trajneri spanjoll ka folur sot për mediet
Anëtarësimi në BE i pamundur, ndryshon strategjia: Integrim në vend të zgjerimit Qendra për studime ndërkombëtare ekonomike në Vjenë (WIIW) vlerësoi së fundmi se BE është e detyruar të ndjekë një strat
37-vjeçarja e paralizuar rrëqeth me thirrjen dëshpëruese: Të vizitohem dhe njëherë Në fshatin Kuç të Vorës, vetëm pak kilometra larg Tiranës dhe Durrësit, jeton familja Mustafa. Në një rrugë të shkatë
Icardi: Erdha te PSG për të fituar trofe, te Interi ishte e pamundur Sulmuesi argjentinas thotë se u largua nga "Nerazzurri" për të fituar trofe me Paris Saint-Germainin Mauro Icardi tho
Zhang i pamundur në derbi në Serie A: Fitorja e fundit e Milan është në 2016 Historia thotë Inter: derbi i mbrëmjes së sotme do të jetë ai numër 224, në 170 sfidat e kampionatit zikaltrit kanë fitu