999 rezultate për

pamposhtur

Fitore dhe pensionim, Khabib me postim emocionues në "Instagram" Ylli i UFC, kampioni i pamposhtur, Khabib Nurmagomedov, ka nderuar babain e tij, pas ndeshjes ndaj Justin Gaethje, ndesh
Henry për Arsenalin e pamposhtur të sezonit 2003-2004: Stërvitja ishte një luftë e vërtetë Arsenali ka shënuar një nga edicionet më të mira në historinë e Premier League teksa në sezonin 2003-2004 ia doli të fit
E pamposhtur! E moshuara 107 vjeçare mund pa asnjë vështirësi koronavirusin (FOTO LAJM) Gruaja që shikoni në fotot e bashkëngjitur lajmit është 107 vjecare dhe sapo ka mposhtur plotësisht COVID-19. Gruaja
Mposhti të pamposhturin, Fury pritet si "mbret" në Britani (VIDEO) Tyson Fury është kthyer në vendlindjen e tij, Angli, me ç’rast është pritur ngrohtë nga tifozët pas fitores kundër Deont
Fury merr "kurorën e mbretit" të boksit, mposht të pamposhturin Wilder (VIDEO) I pamposhturi, është mposhtur. Wilder nuk ka arritur t’i përballojë edhe Fury-t kështu që ky i fundit doli me fitore në
I pamposhtur: Florian Marku, fiton ndaj Miroslav Serban në Londër (VIDEO) Boksieri shqiptar Florian Marku ka arritur të fitojë me vendim unanim meçin ndaj çekut Miroslav Serban, të zhvilluar të
CNN: Kosova e vogël, por e pamposhtur sfidon Anglinë Kosova sot në mbrëmje do ta ketë sfidën më të vështirë në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian të "Euro 2020
Kuksianët çajnë kordonin e policisë, vjen reagimi i Berishës (VIDEO) Qytetarët e Kukësit e pritën me protesta kryeministrin Edi Rama, ndërsa e çanë dy herë kordonin e policisë që ishte në r
Kosova e pamposhtur edhe në Mal të Zi Kosova është ndalur me barazim 1:1 nga Mali i Zi në ndeshjen e rrethit të tretë të Grupit A kualifikues për Kampionatin
Kosova mbetet e pamposhtur barazon përballë yjeve danezë (VIDEO) Kombëtarja e Kosovës ka zhvilluar një ndeshje fantastike në Fadil Vokrri përballë Danimarkës. Edhe pse në kuadrin e m
Ferit Keta i pamposhtur, "thyen" me "Knockout" teknik argjentinasin Zarate 12 fitore në 12 takime. Ferit Keta arriti të mposhtte me k.o teknik në raundin e pestë kundërshtarin e tij, argjentinasi
Sevilla e pamposhtur, eleminon nga Europa League Lazion e Strakoshas (VIDEO) Sevilla ka eleminuaur nga Europa League Lazion e Starkoshas me rezultatin e përgjithshëm 3-0. Golat për andaluzianët
Flasin statistikat, Milani është skuadër e pamposhtur pa Higuainin Gonzalo Higuain është shumë pranë largimit nga Milani, por tifozët kuqezinj nuk duhet të brengosen, të paktën nëse ua he
Ecuri e shkëlqyer, Kosova e pamposhtur që prej tetorit të vitit 2017 Kosova fitoi mbrëmë në transfertë ndaj Maltës me rezultatin 5-0, duke vazhduar kështu ecurinë e shkëlqyer pa humbje.
Chelsea i pamposhtur, Sarri thyen këtë rekord në Premier League Chelsea nuk arriti më shumë se një barazim pa gola sot kundër Evertonit në "Stamford Bridge". Por Blutë e Londrës nu
Tërnava i pamposhtur, fiton garën për të udhëhequr BIK-un Me 52 vota në favor, Naim Tërnava do ta mbajë postin e myftiut të Bashkësisë Islame të Kosovës edhe për një mandat. M
I pamposhtur në ring dhe mysliman i devotshëm jashtë tij, një ditë me Khabib Nurgmagomedov (VIDEO) Khabib Nurmagomedov do të përballet pas pak me Conor McGregor në Las Vegas për të mbrojtur titullin e peshës së lehtë në
I pamposhturi Ferit Keta, turku Karakus reziston vetëm 4 raunde 11 ndeshje në boksin profesionist dhe 11 fitore. Ferit Keta antëri më i vogël i familjes Keta mund të cilësohet thjeshtë
Real Madrid do të ishte i pamposhtur nëse marrin Neymar Braziliani, Bebeto ka deklaruar se skuadra e Real Madridit do të ishte e "pamposhtur" nëse do të arrihej të firmosnin me
Njihuni me gruan e pamposhtur që po kërkon policët e zhdukur Qindra persona po marrin pjesë në kërkimin e dy policëve të zhdukur në lumin Lepenc, por ajo që bie në sy në mesin e gji