999 rezultate për

pamjeve

Dyshime të forta pas pamjeve të dëbimit të mësuesve turq (VIDEO) Pamjet e publikuara të debimit të mësuesve të rrëmbyer turq kanë rritur edhe më tepër misterin. Familjarët e shtetas
UFO-t ndjekin helikopterin ushtarak, tmerrohen pasagjerët (VIDEO) Dy "UFO" që ndjekin nga pas një helikopter i cili po shkonte në një operacion shpëtimi janë filmuar nga një grup televiz
Kafshët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Eksplorimi i botës nuk ka të bëjë vetëm me zbulimin e peisazheve të bukura, pamjeve, arkitekturës apo artit por edhe me
PAMJE TË RËNDA/ Nuk iu bind urdhrit, polici vret me 7 plumba qytetarin në qendrën tregtare (VIDEO) Një ngjarje që ka tronditur të gjithë opinionin publik ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Huntington Beach të SHBA-ve.
Shpërthejnë akuzat ndaj UEFA-s: Manipuloi shortin e gjysmë-finales (VIDEO) Real Madrid - Atletiko Madrid si edhe Juventus - Monaco do të jenë dyshet që do të përballen për finalen e madhe të UEFA
Zuckerberg premton pengimin e pamjeve të vrasjeve "live" në Facebook Themeluesi i gjigandit të rrjeteve sociale, Facebook, Mark Zuckerberg ka folur pas videos së publikuar në rrjetin social
I merr fqinjit laptopin borxh, por tronditet nga ajo që zbulon për motrën Joe Garza nga Teksasi është arrestuar pasi u zbulua abuzimi i tij me një vogëlushe 10-vjeçare. Ishte vëllai adoleshe
Tifozi hyn në fushë për të sulmuar Hazard, ja fotot e pamjeve që nuk i patë mbrëmë (FOTO) Chelsea vijon të mund të gjithë kundërshtarët në Angli, teksa tashmë është dhe më afër titullit kampion. Eden Hazard
Vdekja e Astritit / Avokati: Padi ndaj personave që publikuan pamjet e burgut Avokati i familjes Dehari, Tomë Gashi, në orën 14:00 do të dorëzojë kallëzim penal në Prokurorinë e shtetit kundër perso
Grabitja në dyqanin e syzeve/ Hajduti kthen paratë pas publikimit të pamjeve (VIDEO) Një 28 vjeçar, i dënuar më parë, pas publikimit të pamjeve në rrjetet sociale është detyruar që të kthejë paratë e vjedh
Masakra në Francë përmes pamjeve (VIDEO) Mbrëmja e së enjtes ka qenë një tmerr i vërtetë në Francë, ku festa është kthyer në masakër. Terror, trupa si kunja ngul
Skandali në Shkodër/ Punonjësit e Qendrës kërkojnë verifikimin e pamjeve Në atë çfarë është trumbetur dy ditët e fundit, për skandalin me të sëmurët mendorë, një reagim ka ardhur nga punonjësit
Vrasja e Çiçës/ Kamerat e sigurisë tradhëtojnë mjekun dhe policin për zhdukjen e provave Përpos mjekut i cili u arrestua dy ditë më parë lidhur me ekzekutimin e Çiçaj, për të cilën tha se nuk kishte fshehur ar
Media zvicerane promovon Kosovën përmes pamjeve spektakolare (FOTO LAJM) Në momentin kur shumë media të huaja shkruajnë për protestat e dhunshme që kanë kapluar Kosovën, njëra ndër mediat më të
“Kameleoni” i Besës së shpejti në Youtube (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Besa Kokëdhima ka realizuar së fundmi këngën e saj me të re. Titulli i këngës është “Kameleon”,
Ja sa lehtë mund të bëhesh viktimë e vjedhjeve (VIDEO) Policia në Gjermani ka publikuar një video ku shikohet se si secili nga ne mund të bëhet lehtësisht pre e hajtutëve të x
E rëndë, polici brazilian qëllon me 11 plumba gruan (VIDEO) Kjo është një ngjarje e rëdë që ka ndodhur në rrugët e Brazilit, ky një polic është regjistruar teksa ndjek me vrap bash
UFO mbi qiellin e Leeds-it (VIDEO) Një objekt i mistershëm fluturues është identifikuar në qiellin e Leeds-it në Angli. Objekti misterioz është kapur ng
Hakerët rusë përgjojnë webcam-et personale në Perëndim Autoritetet në Mbretërinë e Bashkuar kanë dhënë alarmin për rrezikun që i kanoset privatësisë së qytetarëve britanikë dh
Zhdukja e pamjeve filmike nga vjedhja në thesar Persona të tjerë pritet të merren në pyetje nga Prokuroria lidhur me skandalin e vjedhjes së 713 milionë lekëve nga dy a