999 rezultate për

pamjet

Pamjet e rralla tregojnë reagimin e Khabibit pasi Mc Gregor dhuroi nokautin më të shpejtë në histori të UFC së (VIDEO) Pamjet e papublikuara më herët tregojnë reagimin interesant të Khabibit kur McGregor nokauton Jose Aldon UFC 246 po a
New York Times publikon pamjet ekskluzive kur raketat iraniane godasin avionin ukrainas (VIDEO) New York Times publikon pamjet ekskluzive të momentit kur dy raketat iraniane godasin avionin ukrainas me 176 persona në
Rruga "përpin" autobusin, 6 viktima e dhjetëra të plagosur (VIDEO) Të paktën gjashtë persona kanë humbur jetën dhe 16 të tjerë janë plagosur pasi një gropë e madhe “gëlltiti” një autobus
Makina ra 15 metra në greminë, dalin pamjet e aksidentit të frikshëm të biznesmenit grek (VIDEO) Një biznesmen grek ka humbur jetën tragjikisht ditën e djeshme në një aksident me makinë. Ndërkohë janë publikuar edh
Dalin pamjet, deputeti i njohur paska shërbyer si polic (FOTO LAJM) Deputeti Adriatik Alimadhi ka zgjedhur 107 vjetorin e krijimit të Policisë së Shtetit, për tw zbuluar pwr ndjekwsit e ti
Dalin pamjet, futbollisti i Barcelonës në aeroport për t’u transferuar në Bundesligë Transferimi i Jean-Claire Todibo në Schalke 04 do të kompletohet në orët e ardhshme. Mbrojtësi i Barcelonës ka mbërri
Dëshmia e gruas korçare tri vite pas krimit: Adelina hajde se të vranë djalin Nëna e Marselit, Adelina Trimi, tregon se u njoftua nga vëllai i saj për ngjarjen e rëndë. Ajo shprehet se në vrasjen e
I riu u vra pas sherrit në lokal për një femër, pamjet që prokurorja nuk i merr në konsideratë Emisioni “Stop” në Tv Klan u ndal në investigimin e vrasjes së të riut nga Korça, Marsel Osmani. Ngjarja e rëndë ndodhi
Pamjet e frikshme, Kastriot Reçi u qëllua pasi puthi fëmijën (VIDEO) Kanë dalë pamjet e eleminimit të Kastriot Reçit i cili u qëllua me snajper. Siç shihet në pamjet e siguruara nga Dosj
Dalin pamjet, si u eliminua Kastriot Reçi me snajper (VIDEO) Kanë dalë pamjet e eleminimit të Kastriot Reçit i cili u qëllua me snajper. Siç shihet në pamjet e siguruara nga Dosj
Dalin pamjet e dëmeve nga raketat e Iranit në bazën amerikane (FOTO LAJM) Irani sulmoi mbrëmë me një numër të madh raketash dy baza amerikane në Irak duke njoftuar më pas se kishte vrarë 80 usht
Bota u "çmend" shumë kohë më parë, pamjet historike që do t’ju befasojnë (FOTO LAJM) E dëgjojmë shpesh frazën se bota po çmendet çka lidhet kryesisht me sjelljen disi të çuditshme të njeriut modern. Por kj
Përfshihet nga flakët zyrat e njësisë bashkiake në Tiranë (VIDEO) Zyrat shtetëtore pranë njësisë bashkiake nr.9 në Tiranë janë përfshirë nga flakët. Nga pamjet shihen shtullungat e z
Baba i dy fëmijëve, dalin pamjet nga vendi ku u eliminua Kastriot Reçi (VIDEO) Eliminimi i biznesmenit Kastriot Reçi ka tronditur paraditen e sotme Rrëshenin. Këto pamje vijnë nga skena e krimit k
Flakët e ferrit, dalin pamjet e frikshme nga zjarret në Australi 25 të vdekur, mijëra shtëpi të shkatërruara dhe dhjetra mijëra ta pastrehë përveç dëmeve të pallogaritshme materiale.
Dalin pamjet e rënda nga ekzekutimi i Kasem Sulejmanit (FOTO LAJM) Ekzekutimi i gjeneralit iranian, Kasem Sulejmani qe kryefjala e lajmeve nga bota ditën e sotme. Së fundmi, “Daily Ma
Britma e shpërthime, dalin pamjet tronditëse nga vendi ku u eleminua gjenerali iranian (VIDEO) Komandanti i Gardës Revolucionare të Iranit, Qassem Soleimani, që është vrarë sot në orët e para të mëngjesit në një sul
Dalin pamjet e aksidentit tragjik: Me shpejtësi skëterrë mori në qafë dy jetë (VIDEO) Një aksident i rëndë ndodhi rreth mesditës, në 15:05 në rrugën “Xhanfize Keko” në Porcelan, Tiranë. Dy kalimtarë që ndod
Dhëndri hakmerret ndaj nuses, i nxjerr pamjet e tradhtisë në mes të dasmës (VIDEO) Dasma u zhvillua javën e kaluar në provincën e Fujian në Kinën juglindore. Në fillim, shfaqen video që tregojnë mome
Dalin pamjet, kështu e pritën shqiptarët 2020 (FOTO LAJM) Sot data shënon 1 janar 2020, dhe bota po feston ndërrimin e viteve. Por si e pritën shqiptarët 2020? Një pjesë e