999 rezultate për

pamjet

Pamjet e rënda të vrasjes, autori shpjegon pse i preu kokën me sëpatë shitësit (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të martë në Korçë, në afërsi të pazarit të qytetit. Pas një konflikti banal një p
Dalin pamjet nga vendi i aksidentit të frikshëm të Kobe Bryant (FOTO LAJM) Legjenda e NBA-së Kobe Bryant dhe vajza e tij Gianna u shuan pas një aksidenti tragjik me helikopter. Tre trupa janë
"Për lirimin e Jak Prengës": Dalin pamjet e operacionit të RENEA-s (VIDEO) RENEA rrethoi kompleksin "Golden" gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Shijak pasi dyshohet se aty mbahej peng 4
Dalin pamjet e frikshme të rrëzimit të helikopterit të Kobe Bryant (VIDEO) Dalin pamjet e tmerrshme të rrëzimit të helikopterit të Kobe Bryant në Koliforni. Imazhet tregojnë qartë se helikopteri
Nëna dhe djali nën rrënoja, shikoni pamjet e pallatit nga ku dolën trupat e pajetë (FOTO LAJM) Si pasojë e tërmetit të fuqishëm të 24 janarit në Turqi, humbën jetën nëna me djalin, të identifikuar si Gazal Say dhe Y
Pamjet e frikshme nga tërmeti në Turqi, qytetarët në panik (VIDEO) Dalin e pamjet e para nga tërmeti i fuqishëm që tronditi Turqinë disa minuta më parë. Njerëz nëpër rrugë që bërtasin,
Publikimi i pamjeve të kryebashkiakut "dru", Paloka paralajmëron justifikimin e Ramës Ditën e djeshme gazetari investigativ Artan Hoxha publikoi pamjet e kryebashkiakut të Bulqizës teksa thithte një vizë "t
Pasimi me prapanicë i Neymar, pamjet bëhen virale (VIDEO) PSG fitoi me rezultatin 3-0 ndaj Reimsit dhe kaloi në finalen e Kupës së Ligës në Francës, në një ndeshje që më shumë ës
I dolën sheshit pamjet ku pinte kokainë, reagon Lefter Alla: Gjithçka është e montuar (VIDEO) Gazetari investigativ publikoi pamjet ku kryebashkiaku shihet duke konsumuar lëndë narkotike në ambientet e një lokali.
U desh që Jennifer Aniston të hapte Instagram , që t’i shihnit shtëpinë (FOTO LAJM) Ka tre muaj që Jennifer Aniston ka një profil në Instagram dhe aty publikon momente nga jeta e saj e përditshme, nuk kan
Pamjet e kryebashkiakut duke pirë kokainë, PD flet për emrin Pas publikimit të pamjeve ku shihej qartë se një kryebashkiak i Partisë Socialiste konsumonte kokainë, opozita ka folur
Pamjet e rralla historike, çudirat e jetës disa dekada më parë (FOTO LAJM) Jeta në të kaluarën, për të rinjtë e sotëm është thuajse e paimagjinueshme. Perceptimin e krijojmë vetëm përmes fotove,
Kampionati Botëror për femra me ski, Albeu.com ju sjell pamjet më pikante (FOTO LAJM) Në datat 17 dhe 18 janar u zhvilluan garat me ski në Serstirere të Italisë për Kampionatin Botëror për femra. Fotor
Dalin pamjet, Rina Balaj dhe Sin Boy bëhen me shtëpi të re (VIDEO) Dy reperët, Rina Balaj dhe Sin Boy po shijojnë prej më shumë se një viti marrëdhënien e tyre të dashurisë, mirëpo vetëm
Pamjet e fundit nga Australia po ngjallin shpresë në zemrat e gjithë botës (FOTO LAJM) Midis zjarreve vdekjeprurëse Australiane janë heronjtë që po hidhen për të shpëtuar jetë. Zjarrëfikësit po punojnë p
"Luftë" me RENEA-n në Vlorë, dalin pamjet e operacionit ku u plagos i shumëkërkuari (VIDEO) Një aksion për kapjen e një të shumëkërkuari është kthyer në një "fushë-betejë" në Vlorë. RENEA ka shkëmbyer zjarr me
Peng që ditën e djeshme, çfarë po ndodh me pukjanin e rrëmbyer Një 49-vjeçar nga Puka, banues në zonën e Bathores, vazhdon të mbahet peng që prej paradites së djeshme, kur u fut me fo
Dalin pamjet, divani poshtë të cilit u gjet pa jetë vogëlushi 2-vjeçar në Kurbin Një banesë në Kurbin është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të premteje ku si pasojë ka humbur jetën një 2 vjeçar.
Makinat e bëra copë, dalin pamjet nga aksidenti me një viktimë në Lezhë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Sipas informacioneve paraprak
Pamjet e rralla tregojnë reagimin e Khabibit pasi Mc Gregor dhuroi nokautin më të shpejtë në histori të UFC së (VIDEO) Pamjet e papublikuara më herët tregojnë reagimin interesant të Khabibit kur McGregor nokauton Jose Aldon UFC 246 po a