999 rezultate për

pamjet

Dalin pamjet e të riut shqiptar që vrau dhe dogji biznesmenin grek për 200 euro (VIDEO) Ka dalë para gjykatës 20-vjeçari shqiptar i cili dyshohet se vrau dhe më pas dogji, biznesmenin grek në Santorini , pas
Dalin pamjet, tre makina përshihen në aksident, në aksin Tiranë- Elbasan (VIDEO) Një aksident ka ndodhur në aksin Tiranë- Elbasan ku janë përplasur 3 makina. Ngjarja është regjistruar vetëm pak mom
Publikohen pamjet nga vrasja e shqiptarit në Brazil (VIDEO) Ilir Zelka u ekzekutua dy ditë më parë në Sao Paulo teksa ishte duke konsumuar mëngjes në Bar Restorant "Zurich". 47-
Fansat po e presin me padurim! Zbulohen pamjet dhe titulli nga kënga e Arilenës dhe Albanit (FOTO LAJM) Ata u njohën rreth 7 vite më parë në “X Factor Albania 2”, ku Alban Skënderaj ishte pjesë e jurisë dhe Arilena Ara konku
"Kur do shfryhem?", e dashura e Ledrit publikon pamjet qesharake (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledri Vula mund të bëhen nga momenti në moment prindër për herë të parë, pasi partnerja e reperit është n
Maradona ndërroi jetë, dalin pamjet nga shtëpia e tij (FOTO LAJM) Sot në moshën 60 vjeçare ka ndërruar jetë legjenda e futbollit botërore dhe atij argjentinas, Diego Armando Maradona
Pamjet e Mourinhos në takim me Kane bëhet viral në internet (VIDEO) Po vazhdojnë të zbulohen pjesë nga dokumentari i Tottenhamit, aty ku zbulohen edhe pjesë nga biseda private. Në një p
Super Cikalleshi, Shqipëria në avantazh (VIDEO) Zhbllokohet sfida Shqipëri-Bjellorusi, Cikalleshi kalon në avantazh kuqezinjtë. Pas një harkimi të Memollës nga e maj
S'ka më të fshehta në familjen mbretërore, Princ Leka publikon pamjet e Elias gjatë shtatzënisë (FOTO LAJM) U desh një foto paparaci, që qarkulloi pak javë më parë, që të merrnim vesh se princeshë Elia ishte shtatzënë, e madje n
Dalin pamjet, radhë pacientësh nëpër ambulanca para Spitalit Infektiv (FOTO LAJM) Shqipëria vazhdon të ketë raste të larta me COVID-19 ku vetëm sot janë infektuar 490 persona e 7 viktima. Ministria e
Arbana ndan pamjet që emocionojnë të gjithë sot: U përlota (VIDEO) Panairi i Librit ka çelur siparin ditën e sotme në kushte krejtësisht të jashtëzakonshme. Ndryshe nga vitet e tjera që P
"Ekskluzivja" vazhdon, Rama nxjerr pamjet nga COVID 4 (VIDEO) Kryeministri Edi Rama publikon pamje të tjera nga spitalet Covid. Këtë mëngjes, Rama është ndalur te spitali Covid-4,
Manastirliu si Rama, vazhdon përrallën e ekskluzives dhe hedh pamjet nga COVID 2 Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu mëngjesin e kësaj të enjtje e ka nisur me pamjet nga brenda spitalit Covid 2
Rama ka hallin e "ekskluzives", publikon pamjet nga spitali COVID 3 (VIDEO) Kryeministri Edi Rama këtë të mërkurë e ka nisur me një reagim në lidhje me situatën e koronavirusit në vend. Përmes
Momentet e panikut në Infektiv, dalin pamjet e rënda (FOTO LAJM) Sot një pacient 69-vjeçar është hedhur nga kati i dytë i spitalit infektiv në Tiranë, ku fatmirësisht nuk ka ndërruar je
Florida nën sundimin e stuhisë Eta, pamjet nga rrëmuja dhe përmbytjet (FOTO LAJM) Florida vështirë se mund të kalojë kohë pa u goditur nga stuhitë apo uraganet, duke u kthyer shpesh në një grumbull rrëm
Pamjet në plazh bënë xhiron e rrjetit, Bebe Rexha: Nuk kam lidhje me fotot e shëmtuara (FOTO LAJM) Bebe Rexha duket se po shijon ditët më të bukura me partnerin e saj, Keyan Safyari. Këngëtarja me origjinë shqiptare ësh
Dalin pamjet nga shtëpia e një prej autorëve të sulmit në Vjenë (FOTO LAJM) Autori i sulmit terrorist në Vjenë thuhet se ka jetuar në një ndërtesë në distriktin Donaustadt, i cili ndodhet në pjesë
Banesa të rrënuara dhe kudo gërmadha, pamjet e trishta nga Turqia (FOTO LAJM) Pamjet e rënda që vijnë nga Turqia kanë bërë shumë shpejt xhiron e botës. Pallate të shkatërruara, makina të shtypur
Pamjet tragjike që la pas tërmeti shkatërrimtar në Turqi (VIDEO) Tërmeti shkatërrimtar në Turqi ka lënë pas një dhimbje të madhe dhe shumë gërmadha. Një video e realizuar me dron tre