999 rezultate për

pamjet

Rusët publikojnë pamjet e bombardimit të 120 militantëve të ISIS-it (VIDEO) Ministria ruse e Mbrojtjes ka publikuar pamjet në të cilat shihet sulmi i aviacionit rus në caqet e ISIS-it. Aviacion
Atentati me 2 viktima në Vlorë, pamjet e rënda ku familjarët mësojnë ngjarjen Atentati i mbrëmshëm në Vlorë i mori jetën kreut të OSHEE në Vlorë Roland Saliut dhe biznesmeni Mirvjen Hyseni. Ngja
Super stërvitje e policisë dhe zjarrfikëseve në Tiranë, dalin pamjet e "aksionit" (FOTO & VIDEO) Drejtoria e Emergjencave Civilë në bashkëpunim me Policinë e Shtetit dhe Universitetin "Epoka" zhvilluan sot paradite nj
Njerëz të mbuluar me gjak, ankth, ja pamjet e tmerrshme nga sulmi në Manchester (FOTO LAJM) Njerëz të mbuluar nga gjaku, xhama të thyer, njerëz të tronditur, është kjo panorama e hidhur që la pas sulmi i mbrëmshë
Dalin pamjet, deputetët e VMRO-së u hapën dyert huliganëve në Kuvend (FOTO LAJM) Kanë qenë deputetët e VMRO-DPMNE-së ata të cilët u hapën dyert e Kuvendit huliganëve të "Për Maqedoni të përbashkët", mb
Pamjet emocionuese, i jepet lamtumira Lahm dhe Alonsos (FOTO LAJM) Mbrojtësi Philipp Lahm dhe mesfushori Xabi Alonso po zhvillojnë ndeshjen e fundit në karrierë. Para se të niste ndesh
Bëjnë sikur ulen në lokal, por ja si e vjedhin laptopin skifterat në Tiranë (VIDEO) Kjo video e postuar ne rrjetet sociale, nga faqja e njohur Lolita, tregon momentet kur dy djem grabisin fare qetesisht n
Xhaxhai vrau nipin në mes të qytetit, dalin pamjet e vendit të ngjarjes Një i vrarë dhe një i plagosur ishte bilanci i përplasjes me armë që ndodhi gjatë mesditës së sotme në Gjilan. Burime po
Rrjedhin pamjet e projektit sekret kinez, "Rainbow" (VIDEO) Një fotografi që shfaq dronin ushtarak të Kinës po përhapet furishëm në rrjetet sociale. Fluturakja e paemëruar prete
Pamje me dron, ja protestues janë mbledhur sot në shesh (FOTO&VIDEO) Në videon që shikoni më sipër mund të shikoni pamjet nga protesta e opozitës në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Nga
Kjo penallti jepet vetëm në Shqipëri, nuk do ta besoni si e ka dhënë gjyqtari (VIDEO) Dje është zhvilluar ndeshja mes Vllaznisë dhe Luftëtarit, e cila u mbyll në barazim 2-2. Polamikat pas ndeshjes nuk kanë
Dalin pamjet, "terroristi" që gjakosi Selën është në pranga (FOTO LAJM) Sulmuesi i kreut të LR-PDSH-së, Ziadin Selës, Jure Gjeorgjievski, ndaj të cilit Gjykata Themelore e Shkupit i ka caktuar
Sherr mes gjimnazisteve në Lezhë, nxënësit argëtohen me pamjet (VIDEO) Në gjimnazin “Kolin Gjoka” të qytetit Lezhë paraditen e sotme ka ndodhur një sherr mes vajzash dhe me sa duket ata që ja
Dalin pamjet e tmerrshme të masakrimit të Ziadin Selës në Kuvend Sëfundmi kanë dalë pamje të tmerrshme nga rrahja e Zijadin Selës gjatë të enjtës së shkuar nga paramilitarë të maskuar n
Makina përplas autobotin e gazit në autostradë, ja pamjet e frikshme (VIDEO) Një shpërthim gjigant ka ndodhur si pasojë e përlasjes së një automjeti me një transportuese gazi, në Ohio. Sipas po
Kuvendi i Maqedonisë nën drejtimin e një shqiptari, ja pamjet pas sulmit të 27 prillit (FOTO & VIDEO) Më 27 prill Kuvendi i Maqedonisë zgjodhi kryetarin e parë shqiptar në krye të këtij institucioni, Talat Xhaferin. Xha
Dalin pamjet, ja momenti i arrestimit të huliganëve që rrahën deputetët (VIDEO) Disa persona pjesëmarrës në trazirat e së enjtes janë nxjerrë para Gjykatës. Bëhet fjalë për të paktën 7 persona, për të
Pamjet nga lufta e fundit mes SHBA-ve dhe Koresë së Veriut (FOTO LAJM) Teksa raportet mes Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Koresë së Veriut vazhdojnë të tensionohen, një koleksion fotogr
Dalin pamjet, ja si u rrah Zoran Zaev nga njerëz të maskuar (VIDEO) Persona të maskuar hynë fillimisht në godinën e Kuvendit të Maqedonisë duke rrahur deputetët dhe gazetarët. Një prej
Vrasja makabre në Sukth, biznesmeni s'pranon të japë pamjet e kamerave Pas vrasjes së dyfishtë të ndodhur mesditën e djeshme në Sukth, ku humbi jetën ish-polici Ervin Dalipaj, policia ka nisu