999 rezultate për

pamjen

Humbi dhjetra kilogramë, Adele është bërë kopje e "frikshme" e aktores amerikane (FOTO LAJM) Pasi humbi kilogramë të tërë nga pesha e saj dhe “vuri në lojë” veten për këtë fakt, këngëtarja Adele është bërë kryefja
"Vetëm 16% e transformimit", i riu shokon me pamjen e tij (FOTO LAJM) Ka bërë vetëm 16% të transformimit të tij, ose të paktën kështu ka thënë Anthony Loffredo, i cili dëshiron të bëhet një
Gështenjat, të mirat e tyre për shëndetin Gështenja, përveç se është tejet e shijshme për t’u ngrënë, ajo përdoret edhe për trajtimin e hemorroideve, prostatës së
"Me dy dollarë në xhep", Vedat Ademi habit me pamjen e re (FOTO LAJM) Këngëtari Vedat Ademi i ka lënë të gjithë "gojëhapur" me fotot e fundit. Ai shfaqet më në formë se kurrë nga palestra dh
Duhet t'i keni patjetër! Lulet që do të ndryshojnë komplet pamjen e shtëpisë suaj (FOTO LAJM) Edhe nëse nuk jeni nga ata njerëz që i adhurojnë lulet dhe u pëlqen shumë të përkujdesen për to, jemi të sigurt që një l
"Vetëm 16% e transformimit", i riu shokon me pamjen e tij (FOTO LAJM) Ka bërë vetëm 16% të transformimit të tij, ose të paktën kështu ka thënë Anthony Loffredo, i cili dëshiron të bëhet një
Publikon foton e 12 viteve më parë, Hygerta Sako befason me pamjen (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e ekranit të ‘Rtsh’, Hygerta Sako është kthyer pas në kohë dhe ka ndarë me ndjekësit një kujtim të
Duhet t'i keni patjetër! Lulet që do të ndryshojnë komplet pamjen e shtëpisë suaj (FOTO LAJM) Edhe nëse nuk jeni nga ata njerëz që i adhurojnë lulet dhe u pëlqen shumë të përkujdesen për to, jemi të sigurt që një l
Fotot "para dhe pas" që do ju bëjnë të besoni në ndryshimet dramatike (FOTO LAJM) Në ditët e sotme është e vështirë ti surprizosh njerëzit me ndryshimet në look. Gjithsecili është i lirë dhe shumicat
Mahniti me pamjen, por fustani Luanës i paska kushtuar me mijëra euro (FOTO LAJM) Luana Vjollca pak ditë më parë bëri me dije se po punon për të sjellë një bashkëpunim me artistin e njohur latin, Jay Sa
Publikon foto nga plazhi, ndjekësit të surprizuar me pamjen e Fifit (FOTO LAJM) Fifi është padyshim një nga këngëtaret më të mira në industrinë e muzikës shqiptare që ka ditur gjithmonë si të vjedhë z
Enca sapo solli look-un më fiksues të kësaj vere (FOTO LAJM) Ajo eksploron gjithmonë duke sjellë risi me pamjen e saj. Bëhet fjalë për Encën. Disa kohë më parë, ajo u shfaq me
Si rrallë herë, Rudina Magjistari habit shikuesit me pamjen e re (FOTO LAJM) Rudina Magjistarin, moderatoren bjonde të emisionit të pasdites në “Tv Klan” jemi mësuar ta shohim gjithmonë me të njëjt
Si kurrë më parë, Dan Bilzerian i thinjur dhe i shkujdesur zhgënjen me pamjen (FOTO LAJM) Dan Bilzerian është një miliarder dhe lojtar bixhozi amerikan që ka pushtuar Instagramin me jetën e tij të shthurur.
I bashkohet look-ut të verës, Çiljeta shkëlqen me pamjen e re (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, ka qenë gjithmonë mjaft e guximshme kur bëhej fjalë për ndryshimet në ‘look’. A
Ndryshoi look, të gjithë të mahnitur me pamjen e re të Leonora Jakupit (FOTO LAJM) Ndonëse nuk është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, duke preferuar të ndajë pak momente me ndjekësit, këngëtarja e nj
Delinda Disha ndryshon totalisht look, fansat të mahnitur me aktoren (FOTO LAJM) Përfundimi i karantinës ka ardhur me ndryshime të mëdha tek personazhet e njohur të shoëbiz-it shqiptar. Thuajse të g
Nga aksesorët te mjekra, detajet e gabuara që i bëjnë njerëzit të largohen me stil (FOTO LAJM) Christian Dior një herë pati thënë: “Thjeshtësia, shija e mirë dhe zbukurimi janë tre bazat e veshjes së mirë dhe kët
Duke pirë puro, Marina Vjollca shijon super pamjen nga ballkoni i shtëpisë (FOTO LAJM) Moderatorja e "Klanifornias", Marina Vjollca së fundmi po tregohet gjithnjë e më shumë aktive në rrjete sociale duke pub
Me fustanin e bardhë të nusërisë, "Kumud" mahnit me pamjen (FOTO LAJM) Aktorja Jennifer Winget arriti një famë të madhe me rolin e saj “Kumud”, në serialin “Sarasvatiçandra”. Ky serial është