999 rezultate për

pamje

Autorë të dy vrasjeve që tronditën Elbasanin, dalin pamjet nga aksioni i RENEA-s (VIDEO) Janë bërë publike pamjet nga arrestimi i bujshëm ia utorëve të dy vrasjeve të bujshme në Elbasan. Xhuljano Hoxha dhe
Sulmi me armë në Tushemisht, dalin pamjet e autorëve (VIDEO) Mëngjesin e sotëm, dy persona kanë qëlluar drejt një hoteli në Tushemisht si një mesazh për pronarin. Ndërkohë kanë d
E moshuara luan piano mes rrënojave dhe kaosit të shkaktuar në Beirut, pamjet bëhen virale (VIDEO) Kaosi do të ishtë fjala e duhur për të përshkruar skenën në shtëpinë e Abboud Melki në Beirut të mërkurën në mbrëmje. Mo
Pamje shprese mes tragjedisë, nxirret i gjallë burri nga rrënojat e Bejrutit (VIDEO) Ditën e djeshme në Bejrut ndodhi një shpërthim i madh i cili sheshoi qytetin duke shkaktuar 108 viktima e gati 4000 të p
Momenti dramatik, shpërthimi në Beirut i ndërpret çiftit gëzimin e dasmës (VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pasditen e së martës në kryeqytetin e Libanit. Për pasojë të paktën 30 persona kanë
Pamje tmerri nga Bejrut: Makina e shtëpi të shkatërruara, njerëz të gjakosur nëpër rrugë Kryeqyteti i Liban, Bejrut është kthyer në një fushë lufte pas shpërthimit të një fabrike fishekzjarresh duke shkaktuar
Pamje rrëqethëse! Shkundet nga shpërthimi kryeqyteti i Libanit, të paktën 10 viktima (VIDEO) Dy shpërthime të forta, njëri pas tjetrit kanë tronditur kryeqytetin e Libanit, Bejrutin. Mediat e huaja thonë se dëm
Pamje të fikshme: Shpërthim i fuqishëm në kryeqytetin e Libanit (VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ndodhi sot në kryeqytetin libanez, Bejrut duke dëmtuar ndërtesat dhe zyrat përreth qytetit.
Iu lut për mëshirë, dalin pamjet e papublikuara nga vrasja e George Floyd Pamje nga kamerat në trupat e dy policëve që akuzohen për vrasjen e afro-amerikanit George Floyd janë publikuar nga tabl
Pamje të mrekullueshme: Një grup delfinësh "vizitojnë" Jalën (VIDEO) Bregdeti shqiptar kohët e fundit është vizituar shpesh nga të “vizitorë” të veçantë pasi të shumtë kanë qenë ata që kanë
Pamje të rralla: Si bëheshin tatuazhet në vitet '30 dhe '70 (FOTO LAJM) Arti i tatuazheve ishte i zhvilluar edhe shekuj më parë, e teksa sot ka mekanizma të ndryshme për ti bërë ato, përmes zh
Upss! Vjehrra i prish dasmën nuses, pamjet po bëjnë xhiron e botës (VIDEO) Rivaliteti mes nuses e vjehrrës nuk ka as moshë, fe dhe as kombësi. Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kaliforni t
Salah bën ndryshimin e befasishëm në pamje (FOTO LAJM) Mohamed Salah ka braktisur stilin e tij të zakonshëm të flokëve. Sulmuesi i Liverpoolit ka ndryshuar pamje duke i pre
Mahniti me pamjen, por fustani Luanës i paska kushtuar me mijëra euro (FOTO LAJM) Luana Vjollca pak ditë më parë bëri me dije se po punon për të sjellë një bashkëpunim me artistin e njohur latin, Jay Sa
Video më virale e momentit, çifti ha e pi pa e larguar maskën nga goja (VIDEO) Një çift në moshë të mesme u filmua duke ngrënë vakt ushqimor e duke pirë birrë përmes maskës së vendosur. Skenat e k
Dalin pamjet, Rama jep leje për ndërtimin e një pallati 14 kate tek Parku i Liqenit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka miratuar në Këshillin Kombëtar të Territorit dhënien e lejes për ndërtimin e një kulle në zonën
"Pushtuan" rrjetin, publikohen pamjet e veçanta kur Brooklyn Beckham i propzon Nicola (FOTO LAJM) Prej 6 muajsh në lidhje me Nicola, djali i David dhe Victori Beckham ka treguar se është vërtet romantik. Brooklyn "p
Martohet "Gymysh", dalin pamjet nga dasma e aktores turke (FOTO LAJM) Aktorja turke Songul Oden e njohur me emrin “Gymysh” është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj, biznesmenin Arman B
Publikon foto nga plazhi, ndjekësit të surprizuar me pamjen e Fifit (FOTO LAJM) Fifi është padyshim një nga këngëtaret më të mira në industrinë e muzikës shqiptare që ka ditur gjithmonë si të vjedhë z
Historia e pazakontë e Avniut: U njohën në Facebook, më pëlqeu si pamje por kishte 5 fëmijë Rubrika “Shihemi në gjyq”,nuk u zhvillua në studion e së Dielës Shqiptare, por në zyrën e ndërmjetëses Eni Çobani, aty k