999 rezultate për

paloka

Kush do të drejtojë fushatën e PD-së në Durrës dhe Elbasan Partia Demokratike ka caktuar drejtuesit e fushatës për zgjedhjet e 25 prillit. Mësohet se në qarkun e Durrësit, fushatë
Rama shfaqet me xhup 3 mijë dollarë në Vlorë (FOTO LAJM) Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka publikuar një foto nga vizita e kryeministrit Edi Rama në Vlorë, ku thekson se ai mba
PD akuza të rënda Ramës pse mungoi në fjalimin e Osmanit: Tradhtoi vlerat e Kombit! Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka thotë se kreu i qeverisë Edi Rama ka bojkotuar fjalimin e presidentes në de
E rëndë! Edi Paloka: COVID-19 më mori nga jeta dy familjarë, shifrat janë manipuluar! "Brenda pak ditesh une humba dy njerez te dashur te rrethit tim familjar, nga COVID-19". Nënkryetari i Partisë Demokr
E rrahën barbarisht, flet vajza e të moshuarës: Më vranë babain para 2 vitesh (VIDEO) Eshtë zbardhur dëshmia e vajzës së të moshuarës P.Q, e cila u dhunua barbarisht në Palokastër të Gjirokastrës nga fqinji
Hapja e kazinove, Paloka flet për një takim misterioz mbrëmë të kryeministrit Rama Ish-deputeti Edi Paloka ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se mori vendimin për të lëjuar hapjen e kazinove pas një marrë
Paloka bën akuzën e rëndë: Rama po planifikon të vjedhë zgjedhjet e ardhshme Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka bërë akuzën e rëndë se kryeministri Rama po përgatitet të vjedhë zgjedhj
Paloka publikon raportin për Aida Hajnan: La të lirë të kërkuarin për trafik droge Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka bërë një postim të gjatë në rrjetin social Facebook ku shkruan se gara për kreun e By
Rama u tha t'a marrin me qetësi, PD hap arkivën dhe "kërcënon" kryeministrin (FOTO LAJM) Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama, i cili iu drejtua PD-s
Plas debati midis Palokës dhe gazetarit: I jeni lëpirë shefit tuaj! Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka është përfshirë në debate të ashpra me gazetari Carlo Bolino. Debati sh
Paloka: Skandali ka marrë dhenë, Rama me charter privat për qejfet e veta Pak akuzave të PD-së dhe PDIU-së se kryeministri Edi Rama ka udhëtuar drejt Francës me charter privat duke harxhuar 100
"Veliu të shkarkohet", Paloka reagon pas deklaratës së kreut të Policisë së Shtetit Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka përmes një postimi në Facebook ka sulmuar ashpër deklaratën e kreut të Pol
"Ndalimi i lëvizjes në këmbë", PD-Ramës: Koronavirusi nuk luftohet me policë dhe me gjoba Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama ka njoftuar se do të ndalohet lëvizja në këmbë në të gjithë vendin pas orës 18:00 t
Daljet e Ramës LIVE nga Facebooku, reagon ashpër Paloka: Nuk je bloger! Kryeministri Edi Rama ka dalë shpeshherë në lidhje live përmes "Facebook"-ut nga banesa e tij, ku qendron ne izolim per
Paloka kujton përplasjen me avokaten e sapo emëruar të Shtetit: Përfaqësonte Edin në gjyqe Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar në lidhje me emërimin si Avokate të Shtetit Enkelejda Muçën, avo
Edi Paloka "kërcënon" Ramën: Do pranosh të largohesh me votë, apo si Gadafi! Ish-kreu i Grupit Parlamentar të PD-së, numri dy i kësaj partie, Edi Paloka, i është përgjigjur përmes një statusi në Fa
Paloka i drejtohet hapur Ramës: Çfarë do të ndodhë me Tahirin dhe Agron Xhafën? N/kryetari i PD-së, Edi Paloka në një deklaratë për mediat i kërkoi Kryeministrit Rama, ministrit Lleshaj dhe drejtorit
Paloka zbulon arsyen e atentatit ndaj krybashkiakut të Lushnjes: E konsumon si ai i Bulqizës Demokrati Edi Paloka, në 29-vjetorin e themelimit të partisë u tha demokratëve të Lushnjës se tashmë se janë parti e par
Publikimi i pamjeve të kryebashkiakut "dru", Paloka paralajmëron justifikimin e Ramës Ditën e djeshme gazetari investigativ Artan Hoxha publikoi pamjet e kryebashkiakut të Bulqizës teksa thithte një vizë "t
Edi Paloka: Kjo është e vetmja mënyrë për t'a rrëzuar Edi Ramën Partia Demokratike e sheh reformën zgjedhore si mekanizëm për daljen nga kriza e thellë politike dhe garantimin e zgjedh