999 rezultate për

palmas

Ngjarje e rëndë në Spanjë, ndërron jetë talenti 17 vjeçar (FOTO LAJM) Talenti 17 vjeçar i Las Palmas, Horge Sanchez Vaka, ka humbur jetën ditën e shtunë së bashku me një 15 vjeçar, duke u mb
Keidi Bare i pafat kundër Las Palmas Pas 4 paraqitjesh mjaft të mira në kampionat me fanellën e Malagas, mesfushori i Kombëtares, Keidi Bare, është braktisur
Satta-Palmas, dora rrëshqet pa dashje në një vend delikat (FOTO LAJM) Mbrëmje gala për Melissa Sattan, bashkëshorten e futbollistit të Sassuolos, Kevin Prince Boateng, dhe Giorgia Palmas, të
Sadiku me shokë festojnë me birra dhe muzikë pas fitores historike ndaj Las Palmasit (VIDEO) Levante mori një fitore të rëndësishme sot ndaj Las Palmasit me shifrat 2-1, duke çuar në 8 pikë diferencën me zonën e f
U la pushim ndaj Las Palmasit, Ronaldo drekë romantike me të dashurën e tij Cristiano Ronaldo nuk u ftua për ndeshjen kundër Las Palmas të shtunën në La Liga, të cilë madrilenët e fituan 3-0. P
Ramos dhe Isco kthehen në stërvitje me Real Madridin (FOTO LAJM) Sergi Ramos dhe Isco Alarcon pritet të zbresin nga minuta e parë në “Allianz Stadium” kundër Juventusit të martë në mbrë
Reali fiton pastër ndaj Las Palmasit (VIDEO) Real Madrid ka marrë një fitore të rëndësishme sot në transfertë ndaj Las Palmasit në "Estadio de Gran Canarina", ndeshj
Reali hat-trick ndaj Las Palmasit (VIDEO) Real Madridi nuk ka të ndalur së shënuari ndaj Las Palmasit në "Estadio de Gran Canarina". Është përsëri ai, Gareth
Real Madridi shënon edhe golin e dytë ndaj Las Palmasit (VIDEO) Real Madrid ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Las Palmasit në "Estadio de Gran Canarina". Ai që ka shënuar është sul
Reali kalon në avantazh ndaj Las Palmasit (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avntazh ndaj Las Palmasit në "Estadio de Gran Canarina". Ai që ja shënuar është sulmuesi ue
Zidane nuk i grumbullon yjet, kjo është lista e lojtarëve të ftuar për ndeshjen kundër Las Palmas Zinedine Zidane ka publikuar listën e skuadrës për ndeshjen e së nesërmes kundër Las Palmasit. Juventus do i presë pë
Relaks për yjet e Realit, Las Palmas "miqësore" para ndeshjes me Juventusin E kujt i intereson si del ndeshja me Las Palmasin në La Liga? Këtë ndoshta u ka thënë Zidane lojtarëve para ndeshjes së
Cristiano Ronaldo mungon ndaj Las Palmasit ? Ylli portugez, Cristiano Ronaldo nuk do të luaj këtë javë për Real Madridin. Sipas të përditshmes madrilene "Marca",
Busquets e harron barazimin e mbrëmshëm, mendja i rri tek Atletiko Busquets pas barazimit të mbrëmshëm 1-1,nuk e ka mnbajtur mendjn shumë tek dy pikët e humbura kundër Las Palmas, por ka
Las Palmas - Barcelona, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Barcelona ka barazuar në transfertë ndaj Las Palmasit me rezultatin 1-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të të La L
Ndalet Barcelona, Las Palmas i vjedh një pikë të rëndësishme katalanasve (VIDEO) Las Palmas ka arritur të ndalë skuadrën e Barcelonë me një barazim 1-1 " Estadio de Gran Canaria", ndeshje e vlefshme pë
Las Palmasi barazon shifrat ndaj Barcelonës (VIDEO) Las Palmas ka shënuar golin e barazimit ndaj Barcelonës në "Estadio de Gran Canaria". Goli është shënuar nga argjent
Super gol nga Messi, Barcelona kalon në avantazh ndaj Las Palmasit (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Las Palmasit në "Estadio de Gran Canaria". Është Leo Messi që ka shënuar pas nj
Messi nuk e do pushim me Las Palmasin, arsyeja është shifra historike Lionel Messi është drejt një shifre të çmendur të golave të shënuar në karrierë. Ai është vetëm dy gola larg nga shifrës
Rrugës për tek Las Palmas, Nasri del pozitiv në doping dhe pezullohet medy vite E përditshmja spanjolle ‘Marca’ ka zbuluar se Nasri ka dalë pozitiv në doping dhe ka marrë edhe një dënim prej dy vitesh