999 rezultate për

pallto

Drejt kutive të votimit, si u dukën sot gratë e politikanëve (FOTO LAJM) Kandidatët për kryeministër tashmë kanë ushtruar të drejtën e tyre për të votuar. Të tre janë shoqëruar në qendrat e vot
Kryefjala e trendit të momentit, si u veshën të famshmet shqiptare me kuadrate (FOTO LAJM) Trendet e veshjeve janë gjatë gjithë kohës në ndryshim dhe sa hap e mbyll sytë ajo çfarë mbajmë veshur ka dal nga moda p
6 lloje palltosh që do i veshim të gjithë në 2021-shin (FOTO LAJM) Nga gjithë veshjet tona, palltot janë një prej të cilave duhet të investojmë më shumë, pasi mbulojnë gjithë veshjen, na
Bëhuni gati për dimrin, këto janë palltot më trend të momentit (FOTO LAJM) Të gjithë adhuruesit e modës e dinë mirë që dimri, përveç shumë veshjeve të tjera, pallton e ka identifikuese. Temperatu
Bëhuni gati për dimrin, këto janë palltot më trend të momentit (FOTO LAJM) Të gjithë adhuruesit e modës e dinë mirë që dimri, përveç shumë veshjeve të tjera, pallton e ka identifikuese. Temperatu
Zgjidhni të preferuarën tuaj: 5 trendet klasike të palltove dhe pardesyve (FOTO LAJM) Koha e palltove/pardesyve ka ardhur zyrtarisht! Nëse temperaturat e ulta dhe moti i keq ju gjeti pa përgatitur, po ju ja
Pasi të dilni nga shtëpitë, këto janë 5 veshjet që do ju duhen për të kapur ritmin e modës (FOTO LAJM) Këto ditë në shtëpi me siguri do t'ju largojnë pak nga look-u i kuruar i përditshmërisë. Por duke shpresuar se shumë
Kate Middleton vesh të njëjtën pallto që prej viti 2008! (FOTO LAJM) Duka dhe Dukesha e Kembrixhit janë duke vizituar këto ditë Irlandën, dhe sigurisht, ky ishte një tjetër rast që Kate Mid
"Më thanë mos dil në skenë", këngëtari i njohur tregon prapaskenat e Festivalit të RTSH I ftuar në emisionin ”Vizioni i Pasdites”, këngëtari Çlirim Denaj gjatë intervistës tregoi se pallto që veshi në Festiva
Kryefjala e trendit të momentit, si u veshën të famshmet shqiptare me kuadrate (FOTO LAJM) Trendet e veshjeve janë gjatë gjithë kohës në ndryshim dhe sa hap e mbyll sytë ajo çfarë mbajmë veshur ka dal nga moda p
Pallto apo xhup? 6 modelet më në modë sipas fashionistave shqiptare (FOTO LAJM) Ditët e ftohta me temperaturat e ulëta janë këtu, dhe nëse ende nuk e keni kuptuar, është koha ta merrni seriozisht vesh
Kryefjala e trendit të momentit, si u veshën të famshmet shqiptare me kuadrate (FOTO LAJM) Trendet e veshjeve janë gjatë gjithë kohës në ndryshim dhe sa hap e mbyll sytë ajo çfarë mbajmë veshur ka dal nga moda p
Dua Lipa "çudit" New York-un, me lëprise dhe pallto të çudtishme në mes të rrugës (FOTO LAJM) Këngëtarja Dua Lipa është kapur nga paparaceët në rrugët e Neë York pa të dashurin e saj të ri Anëar Hadid. Kunata sh
Mbërtheni palltot, si do të jetë moti sot Paraditja do të paraqitet me vranësira dhe rreshje shiu në zonat Jug-perëndimore. Por në orët në vijim shirat do të z
Pallto apo xhup? 6 modelet më në modë sipas fashionistave shqiptare (FOTO LAJM) Ditët e ftohta me temperaturat e ulëta janë këtu, dhe nëse ende nuk e keni kuptuar, është koha ta merrni seriozisht vesh
Veshjet më në modë për këtë dimër (FOTO LAJM) Një pallto leshi në modë është ëndrra e çdo gruaje. Dhe e ngrohtë, dhe e bukur, dhe prestigjioze. Dhe zhvillimi i teknol
"Palltot arush", 7 ngjyrat e preferuara të momentit (FOTO LAJM) Nëse keni në plan të blini një pallto teddy bear – sepse sigurisht që i duhet garderobës suaj – mos përfundoni te e zeza
Xhup apo pallto, këto janë trendet për garderobën e këtij dimri (FOTO LAJM) Në pjesën më të madhe të kohës në dimër, nga veshja jonë është e dukshme pallto, xhupi apo pellushi që mbajmë veshur dhe
Të paktën një nga këto pallto duhet ta keni këtë dimër në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Nëntori do të vijë i freskët, me reshje shiu, e ditët me diell do u lënë vendin ditëve të zymta, me erë e shtrëngata ! D
Kjo është palltoja që duhet ta keni se s’bën këtë vjeshtë Këtë sezon, në fushën e modës u vu re se palltot me gjatwsi trecerekshe janë rikthyer sërish dhe mund të themi pa frikë