999 rezultate për

pallati

Pallati pa dëmtime do të shembet, zyrtari i Bashkisë së Lezhës del bllof kur flet për evakuimin e banorëve Problemet me akte-ekspertizat e pallateve të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit vazhdojnë të jenë prezente. Pjerin Fr
Lozonjarja e Pallatit, fustanet e Princeshë Dianës që kanë trazuar Mbretërorët (FOTO LAJM) Princeshë Diana la gjurmë të mëdha në historinë e modës dhe mund të vlerësohet lehtësisht si një nga ikonat më me ndikim
Banorët e pallatit njoftuan për një aromë të keqe, gjendet i pajetë 30 vjeçari Një djalë 30-vjeç është gjetur i pajetë në banesën e tij në Yzberisht ditën e djeshme. Djali mësohet se prej 1 muaji
Meghan nxjerr zbuluar sekretet: Kush e bën ligjin në Pallatin Mbretëror (FOTO LAJM) “I gjithë Pallati Mbretëror në këmbë sa herë që Kate të kërcasë gishtat”. Ky lajm i publikuar nga mediat e huaja po tron
Vettingu gati të "përveshë mëngët", kush është i radhës që pritet të kalojë në sitë Vettingu pritet të rikthehet në datë 3 qershor pas 2 muajve karantinë. Në seancën e parë pas pandemisë në Komisionin e P
U dëmtua nga tërmeti, IKMT shemb pallatin në Shijak (VIDEO) Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit, shembi ditën e sotme pallatin e dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit 2019
Nga "Sheshi Skënderbej" te "Pallati i Qeverisë", zbulohet plani rregullues i Tiranës për vitin 1953 Publikohet historia e panjohur e planit rregullues të Tiranës të cilën e kishte marrë përsipër arkitekti Grani Strazimir
IKMT shkatërron brenda pak sekondash pallatin e zv.ministres së Brendshme (VIDEO) Një pallat 6 katësh në Durrës, ku kishte banesën edhe zv/ministrja e Brendshme, Rovena Voda është shembur brenda pak sek
Brenda Pallatit Mbretëror në Angli, pamjet e rralla nga rezidenca me 775 dhoma (FOTO LAJM) Familja mbretërore e Britaisë së Madhe është ndër më të komentuarat dhe të dashurat në radhët e mbretërorëve botërore, n
Një detaj i vetëm nga Kate dhe William lumturon ndjekësit e pallatit mbretëror (FOTO LAJM) Një ndryshim i fundit në llogarinë në ‘Twitter’ të Kate Middleton dhe Princ William i ka gëzuar pa masë ndjekësit e dysh
Gati të shembet pallati 6 katësh në Durrës, bashkia u bën thirrje banorëve përreth Një tjetër pallat në Durrës, i dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit po bëhet gati për tu shembur. Pallati 6 katësh nr.10
Çfarë po kurdiset para protestës? Meta pret tek Pallati i Brigadave ambasadorët e BE-së Në këto momente pritet nisja zyrtare e protestës së Aleancës për Teatrin. Pak momente para nisjes së protestës, Ilir
TRAGJEDI/ Vetëm në shtëpi, dy vëllezërit e mitur bien nga kati i 11 i pallatit ku jetonin Një ngjarje e tragjike ka ndodhur në Rusi. Dy vëllezër të mitur kanë ndërruar jetë pasi kanë rënë nga pallati. Vëllez
Po punonte në ndërtimin e pallatit, punëtori në Tiranë rrëzohet dhe humb jetën Një 63 vjeçar ka humbur jetën teksa po punonte në një pallat tek ''Fusha e Aviacionit'' në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur
Dalin sekretet e Princeshë Dianës: Kapën të dashurin zhveshur në Pallatin Mbretëror (FOTO LAJM) Një libër i publikuar së fundmi, sjell disa sekrete të sikletshme nga Pallati Mbretëror, që kanë të bëjnë kryesisht me j
Flet fierakja që kërcënoi që do hidhej nga pallati: Shtesën e kam bërë duke larë m*tat në Greqi Një qytetare që tentoi të hidhet nga banesa e saj në qytetin e Fierit rrëfeu përse e mori atë vendim. Sipas saj, shte
Arjon Muça gjithmonë i preferuari i vajzave: VIPet i përzente babi poshtë pallatit (FOTO LAJM) Që prej pjesmarrjes në "Big Brother Albania", Arjon Muça vazhdon të mbaj "triumfin" si një nga djemt më të pëlyqer për v
Ju kujtohet mamaja e Elsës tek "Pallati 176"? Shihni si duket aktorja 33 vite pas komedisë (FOTO LAJM) “Pallati 176” ishte komedia më e famshme shqiptare e prodhuar në vitin 1986, me regjisorë Alfred Bualotin dhe Andon Qesa
Ngjarje tragjike mes Tiranës, hidhet nga pallati e gjen vdekjen 45 vjeçarja Një ngjarje tragjike është shënuar pasditen e sotme në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se një grua ka rënë nga lartësia
Kam larë shkallët e pallatit dhe makinën, balerina tregon jetën e saj në karantinë (VIDEO) Balerina e njohur Isida Mollaymeri ka qenë në një lidhje direkte më emisionin “Ditë e Re” në TV Ora. Gjatë bisedës m