999 rezultate për

palidhje

"Shëmtuar dhe palidhje", kostumografja e Top-it kritikon keq VIP-at në "Kënga Magjike" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt nata e parë e festivalit "Kënga Magjike 2019". VIP-at patjetër që u kuruan dhe u munduan t
Ahmeti: Mbledhja e parë e kuvendit "zhagitje palidhje" Kreu i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, nëpërmjet një statusi në Facebook, ka komentuar certifikimin e rezultatit t
Zyrtarët turq shajnë shkollat e Gylenit, acarohet Nikolla: Deklarata palidhje! (VIDEO) Zyrtarë të ambasadës turke dhe agjencisë TIKA kanë shfrytëzuar një aktivitet me studentët e Universitetit të Tiranës për
Tre argumente kundër atyre që po tallen palidhje me ministrat e rinj të BDI-së Nga Shkëlzen Lushaj - Ndërkohë që “të gjithëdijshmit” tanë të përndritur, mos mbetshim kurrë pa ta se na shkrinë, tallen
A janë këto tatuazhet më ‘palidhje’ të bërë ndonjëherë? (FOTO LAJM) Tatuazhet nuk i pëlqejnë të gjithë dhe shumica e njerëzve refuzojnë ta kenë një në trupin e tyre. Mirëpo disa prej tyre