999 rezultate për

palevski

Sulmohet brutalisht biznesmeni në Shkup, ndodhet në spital gjendje kritike për jetën Sot pasdite në mënyrë brutale është s ulmuar fizikisht biz nesmeni nga Shkupi, Lupço Palevski. Sipas Netpress, ai gj
Biznesmeni lyen me bojë gazetarin në mes të Shkupit (VIDEO) Gazetari Branko Gerovski dhe biznesmeni Lupço Palevski zënkën e tyre nga Facebook-u e shpërngulën në rrugë. Dy perso