999 rezultate për

palester

Ermal Mamaqi ngacmon Olti Currin: Futu në palestër Në vetëm dy ditë që është publikuar klipi më i ri i Ermal Mamaqit dhe Dr Florit "Mos pi mall, bëj palestër", janë shkakt
Ermal Mamaqi dhe Dr. Flori sjellin "Mos pi mall, bëj palestër" (VIDEO) Ermal Mamaqi, njihet për sensin e tij të humorit, ndërsa gjithmonë qëndron aktiv në rrjetet sociale. Ai ka njoftuar
Neymar, Marcelo e Hulk në palestër (FOTO-VIDEO) Brazili duket gati për startin e Kupës së Botës 2014 që fillon pas një jave dhe për këtë arsye e kanë shtuar ritmin e st
Ja pse Obama ka një trup "muskuloz" (FOTO-LAJM) Edhe siguria më e madhe në botë mund te ketë defektet e saj. E di mirë këtë gjë edhe presidenti amerikan Barack Obama i
Hashim Thaçi bën palestër (FOTO LAJM) Edhe pse fushata është në kulmin e vet, kryetari i PDK-së, Hashim Thaçi e ka gjetur kohën të bëjë edhe palestër. "Gëz
Aurela Gaçe një mami seksi, orë pafund në palestër (FOTO LAJM) Aurela Gaçe është e shquar për zërin e saj potent, por edhe për karakterin e fortë. Në versionin "mami seksi" është
Rama i premton sportistëve palestër të re Kryeministri Edi Rama premtoi sot mbështetje për sportistët duke e cilësuar sportin si një instrument të rilindjes. Gj
Transformimi pabesueshëm brenda 10 javësh (FOTO-LAJM) Kjo është sfida e tre personave për të transformuar trupat e tyre në vetëm 10 javë dhe rezultatet janë të pabesueshme.
Familja Beckham, stërvitje në palestër (FOTO LAJM) Ata janë fansa të palestrës dhe të një jetë sa më të shëndetshme. Si duket David Beckham dhe partnerja e tij Victoria ka
97-vjeçarja që bën palestër (FOTO-VIDEO) Një yll i ri i fitnesit po bën xhiron e botës në internet. Quhet Edna dhe është 97-vjeç. Protagonistja e kësaju videoje
Dimri na shëndosh më tepër se stina e verës Të gjithë shëndoshemi gjatë muajve të dimrit, por arsyen nuk e kemi kuptuar asnjëherë. Një studim i bërë mbi këtë temë
Kjo do të jetë "banesa" e re punonjësve të Facebook (FOTO-LAJM) Për ti garantuar një banesë nëpunësve të Facebook, Mark Zuckeberg ka vendosur të investojë 120 milion dollarë në një fsh
Ja mënyra më e lehtë për një bark me muskuj Të gjithë meshkujt ëndërrojnë të kenë një trup të formuar mirë, e veçanërisht një bark me muskuj. Një gjë e tillë kër
Britney Spears, "zonja Celulit" (FOTO LAJM) Stërvitet rregullisht dhe është votuar dikur si femra më e bukur në planet, por Britney Spears tashmë mund të quhet "zon
Scherzinger: Punoj shumë për një trup perfekt (FOTO LAJM) Nicole Scherzinger është një nga ata njerëz të rrallë që duket se nuk e ndien peshën e viteve që kalojnë. Megjithatë, fo
Kuvendi tashmë edhe me palestër dher studio televizive Kuvendi i rikonstruktuar i Republikës së Maqedonisë do të ketë mes të tjerash palestër për fitnes dhe një studio televiz
Benzema: Shkëlqej edhe mbipeshë Karim Benzema është kritikuar kohët e fundit se është mbipeshë dhe se nuk po arrin të japë maksimumin për kombëtaren fra
Bëni palestër për ta lënë duhanin Përveç që do të jeni në formë të mirë, me ushtrime do ta largoni edhe një shprehi të rrezikshme – duhanin, pohojnë ekspe
Kardashian, pa make-up shkon në palestër E habitshme! Kim Kardashian del nga shtëpia “ujë dhe sapun”, si asnjëherë tjetër. E hipur në makinën e saj Ferrari, ajo
Minogue blen shtëpi në Londër Kylie Minogue ka blerë një apartament prej 16 milion stërlinash në Londër për të bashkëjetuar me të dashurin, Andres Vel