999 rezultate për

palester

Ky 93-vjeçar është inspirimi juaj për të shkuar në palestër (VIDEO) Duket se mosha nuk është bërë aspak pengesë për Shen Hua, i cili e zotëron palestrën dhe më mirë se një djalë i ri. H
Ja si stërviten presidenti dhe kryeministri i Rusisë (FOTO LAJM) Nga kalërimi te gjuetia dhe tani në palestër. Presidenti rus Vladimir Putin kujdeset gjithmonë për veten edhe pse tashmë
Morena Taraku "e egër" në palestër (VIDEO) Bukuroshja Morena Taraku kujdeset shumë për veten e saj. Ajo është pothuajse çdo ditë në palestër ku kryen ushtrimet e n
Busta Rhymes arrestohet pas sherrit në palestër Busta Rhymes ka përfunduar në pranga mbrëmjen e së mërkurës, pasi ka goditur me shishe në kokë punonjësin e një palestre
Ja si kjo bukuroshe ka refuzuar Ronaldon (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është mësuar me sukses në fushën e lojës, por jashtë saj nuk është se po kalon një moment të mirë.
Tuna "trondit" palestrën (FOTO LAJM) Edhe më herët Tuna është vlerësuar për linjat perfekte të saj, ndërsa ajo ushtrohet pafundësisht në palestër. Çelësi i s
Khloe Kardashian thumbon ziliqarët (FOTO LAJM) Familja Kardashian nuk e ka mohuar faktin e ndërhyrjeve, por ndodh që ndonjëra prej tyre të hedh poshtë ndonjë thashethe
Jahjaga mendon edhe për trupin, ja fotot në palestër (FOTO LAJM) Atifete Jahjaga kujdeset që në daljet publike të jetë në formë dhe e kuruar. Indeksonline ka siguruar disa foto ku sh
Elif përtej “Shtëpiakeve të Dëshpëruara” (FOTO LAJM) Ceyda Duvenci e cila luan rolin e Elif në “Shtëpiake të Dëshpëruara”, një mama e cila është mjaft e përkushtuar për fëmi
Irina nuk e ka mendjen te CR7, por tek... (FOTO LAJM) Modelja Irina Shayk ka një fizik të mrekullueshëm që çdo femër do ta kishte zili, kështu që nuk është aspak surprizë të
Fundjava ndryshe e vipave (FOTO LAJM) Për të qenë në formë perfekte vipat gjithmonë shfrytëzojnë fundjavën. Fundjava duket se është koha më e mirë për to për
Armina Mevlani në palestër me nënën (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka postuar në profilin e saj në Instagram një fotografi duke u stërvitur me nënën e saj. Në palestër m
Irina Shayk josh edhe kështu (FOTO LAJM) Ajo mbetet një ndër modelet më të kërkuara, e ndërsa paparacët atë e ndjekin në çdo hap që ajo hedh. Ndalemi tek rusja I
Pas Çiljetës edhe djali ushtrohet në palestër (FOTO LAJM) Çiljeta na surprizon çdo ditë me djalin e saj. Këngëtarja jo vetëm që nuk shkon e vetme në palestër, por me ushtrime ka
CR7, garë me kohën për të “kapur” derbin Cristiano Ronaldo është në garë për tu rikuperuar në kohë dhe për të qënë i gatshëm për trajnerin e Real Madrid, Carlo A
Çiljeta në palestër, fansat mahniten me trupin e palestruar (FOTO LAJM) Çiljeta edhe pas lindjes së djalit na shfaqet më në formë se kurrë ndonjëherë. Këngëtarja ka ndarë me miqtë në rrjet
Eli Fara me pushime, mahnit me linjat (FOTO LAJM) Eli Fara na shfaqet për herë të parë në një foto pushimesh. Ajo e ka realizuar këtë foto, në momente relaksi. Këngëtarja
Përfshihet nga flakët një palestër në Divjakë, rrezikohen banesat përreth Mesditën e sotme, një palestër është përfshirë nga flakët e zjarrit, duke vënë në rrezik banesa të tjera përreth në Divj
Ja ushtrimet bazë që transformojnë trupin tuaj (FOTO LAJM) Obeziteti është një problem që prek një numër gjithnjë e më të madh të njerëzve sot. Janë një sërë faktorësh që shkaktoj
Duket si 20 vjeç, Albëria zbulon sekretin e rinisë (FOTO LAJM) Komplimentat drejt këngëtares Albërie Hadërgjonaj janë të pafundme dhe kjo jo pa shkak, ndërsa duket si një 20 vjeçare.