999 rezultate për

palester

Piktura e Ramës në palestër, Tërmet Peçi tregon si është e vërteta Me anë të një statusi në Facebook, kryetari i bashkisë së Tepelenës, Tërmet Peçi ka reaguar në lidhje me lajmet që qarku
Kush është "më i fortë", Ramushi apo Putini? (FOTO LAJM) Kryeministri i porsazgjedhur i Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe presidenti rus, Vladimir Putin, njihen si dy persona që pë
Tifozët maqedonas rebelohen me federatën: Ne kafene dhe palestër i shitët biletat ? (FOTO LAJM) “Stadiumi i Strumicës do të jetë plot, pasi janë shitur të gjitha biletat për ndeshjen kundër Shqipërisë”. Ky është lajm
Veprimet që nuk duhen bërë në palestër 1. Kurrë mos i lini paisjet me djersë Vërtet nuk ka asgjë të keqe të djersini gjatë stërvitjes por të përdorni gjatë
Ramos në garë me kohën për ndeshjen ndaj Manchester United Sergio Ramos po bën gjithçka brenda një hapësire të shkurtër kohore për të qenë i gatshëm në Superkupën e UEFA-s më 8 gu
Monika i del në krah Metës: Saimir, mos pi mall bëj palestër Dhe pse fushata është drejt mbylljes, partitë politike rivale nuk i kanë shprehur akoma të gjithë mllefin dhe inatin e a
8 gjëra të cilat nuk duhet t'i bëni kurrë në palestër 1. Kurrë mos i lini paisjet me djersë Vërtet nuk ka asgjë të keqe të djersini gjatë stërvitjes por të përdorni gjatë
Arsyet që do t'ju bindin të filloni vrapin Vrapimi është një aktivitet i cili nuk kërkon shumë shpenzime. Ju mjaftojnë në palë atlete, një veshje e përshtatshm
Vajza kujdes, ja çfarë dëmi i shkaktoni lëkurës nëse stërviteni me tualet në palestër Nëse do të na duhej të bënim një listë të produkteve apo shërbimeve që kanë përmirësuar ndjeshëm cilësinë e jetës së nje
Bebe Rexha ushtrohet në palestër me këngën e Capital T (VIDEO) Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha e ka përmendur gjithmonë origjinën e saj. Ajo madje ka treguar se nd
1 filxhan nga ky çaj, zëvendëson 1 orë palestër Bima e tumerikut, sipas studimit të fundit të botuar në gazetën amerikane të Kardiologjisë, ul rrezikun e krizave në zem
Eci zbathur në palestër, ajo që i ndodhi këmbës së tij është e frikshme Të gjithë ata që frekuentojnë palestrat apo vendet publike duhet të tregojë kujdes. Kjo pasi përreth gjenden mjaft v
8 veprimet rreptësisht të ndaluara në palestër (FOTO LAJM) Nëse shkoni në palestër, ju me siguri keni hasur disa personazhe të bezdisshëm që shqetësojnë të tjerët përreth. Dikush
"Majlinda Kelmendi stërvitet me çorape të leshta" Majlinda Kelmendi po stërvitet në kushte shumë të vështira. Driton Kuka ka kritikuar për kushtet në të cilat po punohet
Ja kush është i dashuri sekret i Bukrës së Portokallisë (FOTO LAJM) I dashuri sekret i aktores së shfaqjes "Portokalli", Albana Ferhati është një biznesmen. Djali quhet Ilir Semini nga
"Pjeshkat në palestër" (VIDEO) Aktori Bes Kallaku ka zgjedhur që të vë në lojë vajzat të cilat i dedikohen pafundësisht palestrës. Nuk janë të pakt
Shpenzon 700 dollarë në javë për ushqim (FOTO LAJM) Një burrë nga Australia shpenzon rreth 700 dollarë për ushqim për veten në vend që të ushqehen me atë buxhet gjashtë ose
Adele "torturohet" në palestër (FOTO LAJM) Suksesi i saj është i padiskutueshëm, e ndërsa karriera e saj nuk ka luhatje, Adele duket se po vuan duke u ushtruar për
2 Cristiano në palestër (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo nuk kënaqet vetëm me arritjet e tij spektakolare në fushën e blertë, pasi është angazhuar seriozisht q
Ja si mund të bini në sy në palestër (VIDEO) Disa bëjnë palestër për të mbajtur trupin në formë, ndërkohë që ka edhe nga ata të cilët e bëjnë më shumë për të rënë në