999 rezultate për

palester

"Nuk je 20 vjeçe që të rregullosh b**ët", Xhemi Shehu i kthehet ashpër komentuesit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur shqiptare Xhemi Shehu ka qenë gjithmonë e dashur për publikun dhe vazhdon të jetë e tillë. Ajo ë
Si ta bindni veten të frekuentoni palestrën në mëngjes Avantazhet e frekuentimit të palestrës në mëngjes janë të shumta, por shpesh njerëzit e kanë të vështirë të zgjohen herë
A është seksi më i mirë kur bën palestër? Moderatorja shqiptare përgjigjet troç (FOTO LAJM) Thonë që kur martohesh jeta seksuale me partnerin nuk është aq e gjallë sa në fillim. Për këtë është pyetur edhe mode
Dieta apo palestër, mjekët japin zgjidhjen më të mirë Pra, doni të hiqni disa kilogramë nga trupi, por nuk po gjeni mënyrën e duhur për ta bërë këtë në mënyrën më të shëndets
Diona Fona shpërthën në palestër, tregon të pasmet seksi (FOTO LAJM) Diona Fona ka ndarë me ndjekësit disa momente nga ushtrimet. Diona Fona është një nga këngëtaret më simpatike të estr
Nga 120 kilogram në 57, pa shkuar asnjë ditë në palestër Tina Cotton, tani 45 vjeç, ishte 120 kile, hante të paktën tre pako patatina me djathë dhe qepë në ditë dhe u paralajmër
Kim Kardashian tregon sekretin për një trup perfekt (FOTO LAJM) Kim Kardashian është një nga vajzat më të ndjekura nëpër rrjetet sociale për shkak të formave të saj trupore. E forma
Palestra dhe golfi pasionet e Diletta Leottas (FOTO LAJM) Dihet që Diletta Leotta kujdeset shumë për fizikun e saj. Gazetarja sportive italiane stërvitet çdo ditë në palestër e k
Diletta Leotta "shpërthen" në palestër (FOTO LAJM) Gazetarja më seksi italiane, Diletta Leotta, është shfaqur mjaft hot në rrjetet sociale, shkruan Albeu.com. Gazetaraj
Zhvishet Ledri Vula (FOTO LAJM) Ledri Vula është goxha i dhënë pas palestrës. Ledri Vula ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet
E dashura e CR7 "shpërthen" në palestër (FOTO LAJM) E dashura e Cristiano Ronaldos Georgina Rodriguez ka shpërthyer në Instagram, teksa ka postuar një foto në malestër duk
Tri zgjidhje për një trup të tonifikuar pa shkuar në palestër Ditët më të nxehta të verës janë shumë afër, por me siguri jeni në mesin e personave që janë larg nga një trup estetik d
E habitshme, 111 vjeç dhe shkonte në palestër Çdo ditë në orën 15:00, Henry Tseng shkonte në një palestër në Westside për stërvitjen e tij të përditshme edhe pse isht
Ky është i moshuari që habit të gjithë, 111 vjeç dhe shkon çdo ditë në palestër Çdo ditë në orën 15:00, Henry Tseng shkonte në një palestër në Westside për stërvitjen e tij të përditshme edhe pse isht
Mos ushtroni pa parë efekt, disa këshilla për në palestër Ushtrimet mund të përmirësojnë shëndetin tuaj, mirëpo vetëm nëse i bëni siç duhet. Disa ushtrime mund të jenë të rrez
Jeta e polices së plagosur me kapsolle, mbi motorrë të fuqishëm dhe palestër (FOTO LAJM) Ditën e djeshme para parlamentit shpërtheu dhuna mes banorëve të "Astririt" dhe Policisë së Shtetit. Nga të dyja pal
Si të dobësoheni pa shkuar në palestër Kur vjen puna tek humbja e peshës, të gjithëve na vjen në mendje pamja e disa personave që hanë shumë fruta dhe bëjnë sh
Kështu duket Xhensila në palestër pas lindjes (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet e famshme më simpatik në Shqipëri. Së fundmi ata janë gëzuar me l
Tri zgjidhjet për një trup tëtonifikuar, por pa shkuar në palestër Ditët më të nxehta të verës janë shumë afër, por me siguri jeni në mesin e personave që janë larg nga një trup estetik d
CR7 inspiron Georginan, së bashku edhe në palestër (FOTO LAJM) Ronaldo ëhstë bërë shpesh kryefjala e mediave rozë për shkak të lidhjeve të tij të shumta me model më seksi. Së fund